|

Jaké jsou nejlepší GPS obojky pro psy?

Mějte psa pod kontrolou i v terénu

Chcete mít neustálý přehled o pohybu vašeho mazlíčka? Bojíte se, že se zaběhne nebo zatoulá? Zajímá vás, co dělá přes den, když nejste doma? Nebo jste prostě jen zvědaví, kde se váš pes pohybuje? S tím vším vám mohou pomoci GPS obojky pro psy. V článku vám prozradíme, jak fungují, jaké vlastnosti jsou důležité či jaké funkce nabízejí.

​Nejlepší GPS obojky pro psy

Tractive GPS Tracker XL

1. místo
Tractive GPS Tracker XL

 • Typ signálu: GSM
 • Měsíční poplatky: ano
 • S obojkem: ne
 • Orientační cena: 1 100 Kč
LAMAX GPS Locator

2. místo
LAMAX GPS Locator

 • Typ signálu: GSM
 • Měsíční poplatky: ano
 • S obojkem: ano
 • Orientační cena: 1 900 Kč
GPS obojek Majlo 2 Premium

3. místo
GPS obojek Majlo 2 Premium

 • Typ signálu: GSM
 • Měsíční poplatky: ne
 • S obojkem: ne
 • Orientační cena: 7 000 Kč
Tracker G1000 Maximal

4. místo
Tracker G1000 Maximal

 • Typ signálu: GSM
 • Měsíční poplatky: ano, ale minimální
 • S obojkem: ano
 • Orientační cena: 19 000 Kč

Nejlepší GPS obojky pro psy

​Kdy GPS obojky pro psy pořídit?

GPS obojky pro psy jsou speciálním typem obojků, které v sobě mají umístěný GPS lokátor. Někdy se jim proto říká také obojky pro psy s lokátorem. Jde sice o dražší typ obojků, který vás ale dokáže zbavit strachu a obav, že se vám váš mazlíček ztratí. Je ideální pro ty majitele psů, kteří chodí své chlupáče venčit někam do přírody, kde je větší šance, že pes chytne stopu a uteče. Díky GPS obojku budete vědět, kde pes je, a snadněji jej tak naleznete. GPS obojky jsou celkově vhodné pro psy, kteří mají tendence utíkat a hůř poslouchají. Můžete je používat i u jiných zvířat, zvláště je pak ocení majitelé koček, které tráví dlouhý čas mimo domov. GPS obojky pro psy a jiná zvířata vám dodají klid a jistotu, že budete mít dokonalý přehled o pohybu svého čtyřnohého přítele.

​Jak GPS obojky pro psy fungují?

V obojku je umístěn lokátor využívající GPS technologii. Lokátor vysílá informace o poloze psa, které si můžete přečíst na nějakém typu přijímače, nejčastěji ve svém mobilním telefonu. GPS lokátor v podobě čipu může být pevně zabudovaný přímo v obojku. Některé obojky ale mají snímatelný GPS lokátor, který tak můžete používat i s obojky, na které je váš pes již zvyklý. GPS lokátor se prodává také zcela samostatně. Při výběru je důležité vědět, že GPS obojky pro psy fungují na dvou různých principech: rádiovém (neboli satelitním) a GSM signálu. Oba tyto typy GPS obojků mají svá pro i proti a ze všeho nejvíc záleží na tom, proč si obojek pořizujete a co od něj očekáváte.


Přečtěte si také:
Jak cvičit psa základním povelům a poslušnosti?


​Jaký je rozdíl mezi GSM a rádiovým signálem?

GPS obojky pro psy s GSM signálem mají neomezený dosah a fungují kdekoliv, kde je pokrytí tímto signálem. Můžete je tedy používat nejen v Česku, ale i po celé Evropě, pokud to konkrétní výrobek umožňuje. Je však nutné mít na paměti, že GSM signál využívá datové služby, které bývají zpoplatněné, a GPS obojek s ním funguje jen tam, kde je dostatečné pokrytí GSM signálem. Rádiové (někdy také satelitní) spojení je přesnější a nepotřebujete k němu žádná data. Má ovšem omezený dosah, který se pohybuje okolo 15 km. GPS obojky pro psy, které fungují na principu rádiového signálu, jsou také o něco dražší než ty s GSM signálem, a signál je přijímán na speciální základnu nejčastěji v podobě vysílačky. Na ní se ale často zobrazují mnohem podrobnější a přesnější informace než u aplikace v mobilním telefonu. GPS obojky s rádiovým signálem ale fungují i v náročnějších terénech bez GSM signálu.

Jaký je nejlepší GPS obojek pro psa

​Kdy vybrat jaký typ GPS obojku pro psy?

Jestliže používáte mobilní telefon a data v něm, pak máte nejspíš určitou představu, jak je na tom vaše okolí s pokrytím GSM signálu. Rádiové GPS obojky pro psy jsou ideální tam, kde je pokrytí GSM signálem velmi slabé a nedostačující. Případně pokud víte, že se se svým psem budete často v takových místech pohybovat, například při procházkách či na dovolených. Rádiové GPS obojky pro psy jsou nejčastěji využívány myslivci či pro lovecké a jiné služební psi, kteří se pohybují v hůře dostupných terénech se slabým pokrytím klasickým signálem. Pokud ale chodíte venčit po městě a nikam moc nevyrážíte, GPS obojek s GSM signálem vám bohatě postačí.

​Důležité parametry GPS obojků pro psy

Jednotlivé modely GPS obojků dostupné na trhu se liší v mnoha ohledech. To, jakému dát přednost, záleží zejména na vašich preferencích. Je opravdu důležité mít jasno v tom, proč, za jakým účelem a jak často budete GPS obojek používat. Jen tak se vyhnete nákupu zbytečně předraženého modelu, který bude mít nadprůměrné parametry a bude vybavený skvělými funkcemi, z nichž budete využívat nanejvýše dvě. A naopak, některým potřebám nemusí ty levnější modely vůbec vyhovovat. Pojďme se teď podívat na ty nejzákladnější vlastnosti, které mohou GPS obojky pro psy mít.


Přečtěte si také:
Vybíráme postroj pro psa


Velikost a hmotnost

GPS obojky pro psy se těší čím dál větší oblibě a jejich nabídka je tak stále širší a bohatší. Pořídit je můžete téměř ve všech velikostech, ani ti nejmenší pejsci nezůstávají pozadu. Zvláště u drobných a malých ras je důležité dbát na dobře zvolenou velikost. Jinak riskujete, že se obojek uvolní a ztratí. V případě malých plemen je také důležité pohlídat si hmotnost, aby pro pejska nebyl GPS obojek příliš těžký a nepohodlný. Můžete ale pořídit i samostatný GPS lokátor, případně obojek, ze kterého lze GPS lokátor sejmout a připevnit k obojku, který už používáte. Co se týče vzhledu, i v tomto ohledu jdou GPS obojky pro psy dopředu. Některé modely jsou designově velmi povedené a můžou se tak stát zajímavým estetickým doplňkem.

Výdrž baterie

Tento parametr se odvíjí zejména od velikosti a pořizovací ceny. Čím menší obojek/GPS lokátor je, tím kratší dobu vydrží. Minimální požadovaná výdrž by měla být alespoň 24 hodin. Nejlevnější modely jsou ale většinou schopné fungovat v řádu dnů, ty dražší a kvalitnější vám vydrží i po dobu několika měsíců. Je také důležité si zjistit, zda GPS obojek funguje na baterie, či se dobíjí. Výdrž baterie lze u některých modelů zvýšit zvolením šetrného režimu, případně aktivací obojku jen v některých případech.

Jak vybrat GPS lokátor pro psa

Dosah a přesnost

Dosah i přesnost se liší u každého modelu a hodně souvisí zejména s typem zvoleného obojku. GPS obojky pro psy s GSM signálem mají dosah sice neomezený, jsou ale závislé na síle signálu a ta je velmi různá. Proto nemusí být zobrazení polohy vašeho psa vždy dostatečně přesné. Rádiový signál má sice dosah omezený, pořád se ale jedná o více než 10 kilometrů. Přesnost tohoto typu signálu je navíc na opravdu vysoké úrovni. Záleží však na tom, kde budete GPS obojek nejčastěji používat. Do nenáročného terénu vám GSM signál bude většinou postačovat.

Rychlost zobrazení polohy

Je dobré si předem zjistit, jak rychle vámi vybraný model reaguje. Některé GPS obojky pro psy přenášejí polohu psa s dokonce několika minutovým zdržením. Záleží samozřejmě na situaci, ale pokud vám pejsek zrovna utekl a potřebujete vědět, kde se nachází právě teď, využijete takové modely, které polohu psa zobrazují živě. Jestliže vám tedy pes utíká často, raději investujte do lepšího modelu.

Možnost využití v zahraničí

Ne všechny GPS obojky pro psy vám budou fungovat i v zahraničí. Pokud se chystáte se psem na dovolenou, zjistěte si, jestli je aplikace vašeho GPS obojku v dané zemi podporována.


​Přečtěte si také:
Jak na cestování se psem?


Odolnost

Ani těm nejlevnějším modelům neublíží pár kapek vody, takže se nemusíte bát krátkého a mírného deště. Jestliže ale víte, že procházkám ve vydatných průtržích se nevyhnete, případně je váš pes milovník vody a skočí do každé kaluže, kterou uvidí, investujte do opravdu vodotěsného zařízení, kterému neublíží ani kompletní ponoření do vody. Vodotěsnost je pak samozřejmá při výcviku či u loveckých psů. Některé dražší a kvalitnější GPS obojky pro psy mohou být také odolné vůči povětrnostním vlivům, bahnu, mechanickému poškození či opotřebení. Jestli se psem rádi chodíte na túry do náročnějších terénu, zvolte model s vyšší odolností, která zaručí, že vám dlouho vydrží.

Počet sledovaných psů

Některé aplikace nebo vysílačky umožňují příjem signálu z více GPS lokátorů, což jistě ocení majitelé početnější smečky. Každému psovi je nutné pořídit vlastní GPS obojek a na jednom zařízení budete mít dokonalý přehled o pohybu všech svých psích miláčků. GPS obojky lze použít i pro jiná zvířata, takže můžete sledovat svého psa i třeba kočku. Případně můžete GPS lokátor využít také ke sledování pohybu například svého zavazadla při cestování.

Cena

GPS obojky pro psy jsou nabízeny v různých cenových kategoriích, které odráží jejich typ, vybavenost a také kvalitu. Právě zde velmi záleží na tom, z jakého důvodu svému psovi GPS obojek pořizujete. Pokud jej chcete hlídat během své nepřítomnosti, používat obojek jen při krátkých procházkách či při pobytu pejska volně na zahradě, bude vám stačit i méně odolný a méně vybavený GPS obojek s GSM signálem. V případě, že se pes bude s obojkem pohybovat delší dobu v náročnějším terénu nebo pokud jej chcete využívat i pro výcvik a získat z něj podrobnější informace o pohybu psa, vyplatí se do zařízení investovat. Myslete také na to, že ačkoliv mají GPS obojky pro psy s GSM signálem nižší pořizovací cenu, náklady na jejich provoz mohou být kvůli spotřebě mobilních dat vyšší.

GPS obojky pro psy

​Jaké funkce mohou GPS obojky pro psy mít?

Čím dražší GPS obojek pro psy je, tím více funkcí máte k dispozici. Předem se s nabízenými možnostmi důkladně seznamte a zamyslete se, které z nich opravdu využijete a které by pro vás možná byly zbytečné. Někdy je ale přeci jen lepší být přehnaně opatrný, než později litovat.

Zobrazení polohy

Tato funkce je základní a disponují jí všechny GPS obojky pro psy. Jednotlivé přístroje se ale liší tím, jak polohu zobrazují. A to nejen jak rychle, ale také jak přesně a především kde. GPS obojky s rádiovým signálem jsou vybavené základnou (vysílačkou), kde vidíte vše potřebné. Obojky využívající GSM signál vám data odešlou na mobilní zařízení, ať už se jedná o telefon, tablet či notebook. Rádiový signál je obecně spolehlivější, rychlejší a přesnější než GSM signál.

Zobrazení podrobnějších informací

Některé GPS obojky pro psy vás informují nejen o poloze vašeho mazlíčka, ale také například o rychlosti nebo o směru, kterým se pohybuje. To je velmi užitečné zejména při výcviku, tyto funkce ale oceníte také v případě, kdy vám pes uteče. Bude pro vás snadnější sledovat jeho polohu a odhadnout, kde se bude nacházet.


​Přečtěte si také:
Online výcvik psů a štěňat: Jak vycvičit psa doma


Historie polohy

Většina GPS obojků pro psy disponuje funkcí historie polohy. Díky ní se můžete až několik měsíců zpětně podívat, kde se váš mazlíček pohyboval. Ideální například tehdy, pokud máte podezření, že se pes v noci vykrádá ze zahrady a potuluje se po okolí. U pejsků, kteří často utíkají, můžete vysledovat kam většinou míří, a odhalit tak příčinu jejich útěků. Tuto funkci ale využijete i tehdy, pokud jste jenom zvědaví, co váš pes dělá a kde se pohybuje, když zrovna nejste doma.

Virtuální bezpečná zóna

U některých modelů je možné vytvořit tzv. bezpečnou zónu, tedy zónu, po které se pejsek smí pohybovat. Jakmile ji opustí, aplikace nebo vysílačka vás na to upozorní. Zóny si můžete vytvořit buď v nějakém okruhu či zcela podle sebe podle záchytných bodů. Některé modely navíc nabízejí možnost vytvoření i více virtuálních bezpečných zón. Tato funkce je velmi užitečná tehdy, pokud máte psa po většinu dne na zahradě a stává se, že uteče. Díky upozornění na opuštění bezpečné zóny budete ihned vědět, že se pes zaběhl a můžete ho jít hledat.

Zvukové signály

GPS obojky pro psy mohou také v případě potřeby vydávat zvukové signály, které vám pomohou psa najít, zejména ve tmě či v terénu s hustým porostem. Některé modely pak disponují ještě dalším typem zvukových signálů, které je možné využít k výcviku psů.

Mějte psa pod kontrolou i v terénu

Kompas

Velmi užitečná funkce pro případ, že se pes zaběhne do náročnějšího terénu, ve kterém je snadné se ztratit. Tuto funkci ale nevyužijete jen tehdy, když se pes zatoulá, ale také při procházkách ve volné přírodě či na místech, která tak dobře neznáte.

Indikátor pohybu

Tuto funkci nejčastěji využívají myslivci v případě lovu, může být ale užitečná i v jiných případech. GPS obojek vás buď vizuálně, nebo zvukově upozorní na to, kdy je pes v pohybu, a kdy naopak stojí.

Auto režim

Když používáte vysílač pro GPS obojky s rádiovým signálem v autě, může elektronika narušovat jeho správnou funkci. Některé modely mají proto možnost přepnutí do speciálního režimu, ve kterém fungují na jiném principu a můžete je bez problémů používat i během jízdy autem.


Přečtěte si také:
Náhubek pro psa – průvodce výběrem


​Vyzkoušejte GPS obojek nejdříve doma

Ani GPS obojky pro psy s GSM signálem nepatří k nejlevnějším zařízením a určitě byste nebyli rádi, kdybyste o ně přišli hned první den. Ještě před tím, než s pejskem vyrazíte ven, ujistěte se, že je GPS obojek dobře nasazen a není riziko, že by pejskovi spadl. Měl by sedět opravdu přesně, ale nesmí pejska nijak omezovat, škrtit apod. Jestliže je k fungování potřeba mobilní aplikace, stáhněte si ji a předem se seznamte s tím, jak pracuje. Je dobré se na vše podívat předem, abyste byli dostatečně připravení. Ještě před ostrým provozem tak můžete doma v bezpečí a klidu zjistit, jak se vám vše ovládá, jak se vyznáte v nastavení, jak umíte číst zobrazované informace, co vše si můžete nastavit, jak je obojek přesný a mnoho dalšího. Uvidíte také, jak na něj reaguje sám pes, zda je mu dostatečně pohodlný a nemá s ním žádný problém.

​Shrnutí

 • GPS obojky pro psy jsou velmi praktická zařízení, díky kterým budete mít dokonalý přehled o pohybu svého psa.
 • Předem si přesně rozmyslete, na co přesně budete GPS obojek používat a co od něj požadujete. Podle toho pak vybírejte typ obojku, jeho vlastnosti a také funkce, kterými je vybaven.
 • GPS obojky pro psy se liší především typem signálu, s kterým pracují. Obojek s GSM signálem má velký dosah a nízké pořizovací náklady, na jeho používání jsou ale potřeba mobilní data. Rádiový signál je mnohem přesnější a funguje úplně všude, má ale omezenější dosah a GPS obojky s ním jsou dražší.
 • Čím vyšší pořizovací cena, tím bude GPS obojek odolnější, déle vydrží a bude vybavenější. Na začátek si nemusíte pořizovat hned ten nejdražší model, určitě se ale vyhněte těm až podezřele levným.
 • GPS obojky pro psy nenahrazují výcvik psa! Pokud pes neposlouchá, nenechávejte ho na volno ani s GPS lokátorem.

​GPS obojky pro psy recenze

Pokud už máte trochu jasnější představu, jaké požadavky na GPS obojek pro svého psa máte, nabízíme vám podrobné recenze několika TOP produktů. Tyto GPS obojky pro psy patří k těm nejlepším, které na našem trhu najdete. Mají několik skvělých funkcí a určitě vám budou úžasným pomocníkem při hlídání vašeho chlupatého miláčka.

Tractive GPS Tracker XL

Tractive GPS Tracker XL

Tractive je rakouská společnost založená v roce 2012, která v současnosti působí mezinárodně ve více než 20 různých zemích po celém světě. Její produkty jsou zařízení, která umožňují v reálném čase sledovat polohu zvířete, a to prostřednictvím aplikace v mobilním zařízení nebo přes web. Každý GPS lokátor je vybavený klipem, s jehož pomocí jej umístíte na obojek, a můžete jej tak používat kdekoliv a kdykoliv. GPS lokátory společnosti Tractive je možné používat ve více než 175 zemích. K jejich použití je ale nutné aktivovat si zpoplatněný balíček služeb. GPS obojek pro psa Tractive GPS Tracker XL je vhodný zejména pro větší plemena, využijete jej ale také při sledování velkých hospodářských zvířat. Odolná krabička má zabudovaný GPS lokátor a integrovanou SIM kartu, která zajišťuje datový přenos polohy psa až do aplikace ve vašem chytrém telefonu, tabletu, notebooku nebo PC.

Tractive GPS Tracker XL – funkce a vlastnosti

 • polohapsa: frekvence aktualizací se odvíjí od pohybové aktivity psa
 • dálkováaktivace světlanebo zvukového signálu: signály vám pomohou najít ztracené zvíře i za snížené viditelnosti
 • bezpečná zóna Safe Zone: lze definovat i více bezpečných zón, zvolit si libovolný tvar, přiřazovat zónám vlastní jména či ikonky
 • sledování v reálném čase Live Tracking: zobrazí se nejen aktuální poloha, ale také směr, kterým pes běží
 • vzdálenost od psa
 • záznam trasy psa
 • automatické notifikace při opuštění bezpečné zóny

Tractive GPS Tracker XL – aplikace

 • aplikace Tractive GPS Pet Finder je zdarma
 • je dostupná ve verzi pro Android, iOS a Windows
 • k používání zařízení je nutné zakoupit předplatné (na webu či přímo v aplikaci)
 • předplatné lze do 14 dnů od zaplacení zrušit
 • žádné poplatky navíc za aktivaci, SMS, datový přenos apod.
 • předplatné Basic: měsíční, roční nebo dvouleté; GPS sledování; živé sledování; historie polohy za posledních 24 hodin; omezená dostupnost (funguje pouze na území jednoho státu)
 • předplatné Premium: roční, dvouleté nebo tříleté; GPS sledování; živé sledování; neomezená historie polohy; export historie polohy (formáty GPX nebo KML); sdílení GPS Trackeru na více zařízeních; neomezená dostupnost (funguje ve více než 80 zemích světa); používání nejlepších dostupných sítí GSM; zákaznická podpora
 • podporovaná zařízení: Android 4.03 a vyšší, iOS 7.0 a vyšší, Windows Phone 8.1 a vyšší
 • jazyky: angličtina, němčina, španělština, italština

Tractive GPS Tracker XL – technické parametry

 • výdrž baterie: až 6 týdnů nepřetržitého provozu
 • doba dobití: plné dobití za 6 hodin
 • odolnost: IPX7 (vodotěsnost až do 1 m)
 • přezka na obojek: šířka až 46 mm, tloušťka 6 mm
 • rozměry: 8 × 4,9 × 2,9 cm
 • hmotnost: 142 g
 • pro zvířata s hmotností vyšší než 20 kg

Tractive GPS Tracker XL – obchody


LAMAX GPS Locator

LAMAX GPS Locator

LAMAX je český výrobce elektroniky, který má na trhu své pevné místo. Původně se společnost zabývala prodejem vlastních akčních kamer a kamer do auta. V současnosti ale pořídíte také přenosnou elektroniku v podobě bezdrátových reproduktorů či Bluetooth sluchátek, dále nabízí LAMAX také elektrické koloběžky nebo inteligentní elektroniku včetně GPS obojků pro psy. LAMAX GPS Locator je nabízen spolu s obojkem. Lokátor je však snímatelný a můžete jej připnout i na jiný obojek, případně s ním sledovat svá zavazadla během dovolené apod. Lokátor je malý a lehký a i menší zvířata s ním nebudou mít žádný problém. I přes své kompaktní rozměry je LAMAX GPS Locator vysoce odolný a také vodotěsný.

LAMAX GPS Locator – funkce a vlastnosti

 • zabezpečený přenos dat: veškeré údaje se ukládají na servery LAMAX, bezpečnost potvrzují mezinárodní certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001 od TÜV SÜD
 • SOS tlačítko: po stisknutí se předem zvoleným uživatelům zašle volání o pomoc
 • bezpečné zóny: lze nastavit i více zón; na jejich opuštění budete upozorněni
 • historie polohy až 30 dní: posledních 24 hodin je možné sledovat po minutách
 • okamžité zjištění aktuální polohy
 • integrovaný mikrofon i reproduktor
 • upozornění na vybitou baterii

LAMAX GPS Locator – aplikace

 • aplikace i historie polohy zdarma
 • provoz SIM karty v lokátoru je zpoplatněn využitím dat či minut podle vašeho tarifu
 • je dostupná ve verzi pro Android i iOS
 • jazyky: čeština, slovenština, angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, polština, ruština, finština, holandština, japonština, maďarština, norština, perština, portugalština, turečtina, čínština

LAMAX GPS Locator – technické parametry

 • kapacita baterie: 1 000 mAh
 • výdrž baterie: na jedno nabití až 10 dní
 • odolnost: IP67 (zvládne i krátké ponoření do vody)
 • rozměry (v, š, h): 5,2 × 3,8 × 1,6 cm
 • hmotnost: 40 g
 • součástí balení je i silikonové pouzdro jako dodatečná ochrana proti mechanickému poškození

LAMAX GPS Locator – obchody


GPS obojek Majlo 2 Premium

GPS obojek Majlo 2 Premium

Majlo je česká firma, která se zabývá výrobou GPS obojků pro psy, a to již od roku 2015. Nápad na založení společnosti vznikl z nepříjemné zkušenosti majitelů. Právě ztráta jejich mazlíčka Majla je inspirovala k vyvinutí GPS lokátorů, které by zabránily tomu, aby se i jiní majitelé dostali do podobné situace. GPS obojek Majlo 2 Premium navazuje na předchozí typ GPS obojku, oproti kterému se vyznačuje především vodotěsností. Funkce i další vlastnosti ale zůstaly zachovány. GPS obojky pro psy Majlo jsou prodávány s neomezenou licencí. Nemusíte si tedy kupovat žádnou SIM kartu a neplatíte ani žádné měsíční poplatky za mobilní data. GPS lokátor funguje v České republice a po celé Evropě.

GPS obojek Majlo 2 Premium – funkce a vlastnosti

 • bezpečné zóny: nastavte si vybrané okruhy a obojek bude hlídat také rychlost psa v nich a upozorní vás, pokud bude něco v nepořádku
 • upozornění na pobyt mimo bezpečnou zónu: obojek zasílá informace o poloze psa v intervalu maximálně 5 minut a přepíná se do režimu Sledování
 • návrat do bezpečné zóny: pokud je obojek zpět v nastaveném okruhu, pošle vám signál a přepne se do normálního režimu
 • 4 režimy provozu: přítomnost v bezpečné zóně, Procházka, Sledování, Spánek
 • režim Procházka: sledování historie polohy a zrychlená interakce obojku
 • režim Sledování: lokátor sleduje přesný pohyb psa a aktivně informuje o jeho pohybu (stejně jako když je pes mimo bezpečnou zónu)
 • režim Spánek: klidný režim, kdy je interval kontroly psa delší než u jiných režimů, šetří baterii
 • plánovač: nastavení režimů pro jakoukoliv hodinu a jakýkoliv den
 • provoz nezávislý na pokrytí mobilních operátorů: zařízení vždy vybere síť, kterou je daná lokalita nejlépe pokrytá
 • čidlo nárazu: v případě nárazu vyšle zařízení varovný signál s přesnou polohou
 • SOS tlačítko: využijete v případě, že se pes ztratí, zařízení ho bude v intervalu 30 vteřin sledovat
 • LED indikátor: signalizuje správné fungování či slabou baterii
 • technologie pro určení polohy: GPS, GSM a Glonass
 • bezplatné fungování po celé Evropě
 • možnost upevnění na jakýkoliv typ obojku
 • nabíjecí baterie

GPS obojek Majlo 2 Premium – aplikace

 • zdarma ke stažení
 • pro Android i iOS
 • intuitivní a jednoduché ovládání
 • lze využít i webový portál
 • neomezená licence bez dalších poplatků
 • jazyky: čeština, angličtina, polština, němčina, slovenština, maďarština a ruština

GPS obojek Majlo 2 Premium – technické parametry

 • výdrž baterie: na jedno nabití až 30 dní
 • odolnost: nárazuvzdorný, plně vodotěsný, odolný i vůči dalším přírodním vlivům
 • rozměry: 5,5 × 3,2 × 1,5 cm
 • hmotnost: 40 g
 • pro malá, střední, velká i obří plemena od 4 kg
 • vývoj, výroba i zákaznická podpora přímo v České republice
 • součástí balení jsou také zdrhovací pásky a záslepky na nabíjení

GPS obojek Majlo 2 Premium – obchody


Tracker G1000 Maximal

Tracker G1000 Maximal

Tracker Inc. je finská společnost, jejíž historie sahá až do roku 1977. Společnost vyvíjí komunikační systémy určené především lovcům a milovníkům pohybu se psem v terénu. Její GPS obojky pro psy využívají terénní i satelitní mapy a nabízí celou řadu funkcí, kterou využijí i ti nejnáročnější majitelé psů. Tracker G1000 Maximal umožňuje sledování neomezeného počtu nejen psů, ale také zavazadel či lidí. Využít můžete přímo Tracker SIM kartu, ale také jakoukoliv jinou. Jestli si chcete procházky se svým psem vychutnat na maximum s pocitem dokonalého bezpečí, je Tracker G1000 Maximal to pravé pro vás.

Tracker G1000 Maximal – funkce a vlastnosti

 • ke správnému fungování potřebujete jeden nebo více obojků, jakoukoliv SIM kartu a mobilní zařízení s nainstalovanou aplikací
 • jedno mobilní zařízení může přijímat polohy psů i z jiných mobilních zařízení s Tracker aplikací
 • počet připojených zařízení není nijak omezený
 • sledování polohy psa v reálném čase (co 3 sekundy)
 • sledování pozice psa, více psů či přátel na neomezenou vzdálenost
 • datový přenos je minimální (přibližně 0,5 MB za celý den sledování v reálném čase)
 • automatické zasílání pozic psa do topografické nebo satelitní mapy
 • velmi dobré rozlišení map
 • automatické načítání polohy každou minutu
 • historie polohy
 • bezpečná zóna Geo Fence
 • možnost sdílení dat
 • pro určení polohy využívá technologie GPS, GSM a Glonass

Tracker G1000 Maximal – aplikace

 • stažení aplikace je zdarma
 • pro Android i iOS
 • přenos dat s využitím mobilních dat
 • v aplikaci lze zakoupit několik typů licencí, které se liší délkou či množstvím funkcí
 • jazyky: angličtina, finština, švédština

Tracker G1000 Maximal – technické parametry

 • kapacita baterie: 1950 mAh
 • výdrž baterie: 18-100 hodin podle vytížení
 • odolnost: vodotěsný (až do 10 metrů), odolný vůči prachu, nárazuvzdorný, vydrží i extrémní teploty (- 25 °C až + 40 °C)
 • rozměry: 4,6 × 4,1 cm
 • hmotnost: 225 g
 • pro malé, střední i velké psy
 • balení obsahuje obojek, nabíječku a český návod

Tracker G1000 Maximal – obchody

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *