| |

Royal Canin krmivo pro psy – recenze a vše, co chcete vědět

Royal Canin Recenze

Pro zdravý vývoj štěňat je první rok jejich života klíčový. Uchopte zdraví svého pejska za správný konec, výběrem nejlepších granulí. Royal Canin připravuje granule pro potřeby všech psů. Vyberte granule podle věku, plemena a nezapomeňte individuální potřeby vašeho pejska.  

S granulemi Royal Canin začněte už od štěněte a pokračujte až do seniorského věku 

Royal Canin je bezpochyby prémiovou značkou krmiva pro psy, která se zabývá výrobou přes více jak 50 let. V jejich vlastních laboratořích vznikají produkty pro přirozené potřeby psů. Klade důraz na přesný poměr obsažených složek s cílem poskytnout vysoce kvalitní krmivo pro zvířata v každé životní situaci. Pokud si pořizujete štěňátko, doporučujeme začít s granulemi Royal Canin Puppy. Dále pokračujte granulemi Royal Canin Adult, které vybírejte podle potřeb vašeho psího miláčka. Pro starší jedince pak volte Royal Canin Senior. 

V laboratořích Royal Canin vznikají granule pro výstavní psy i pro ty, kteří potřebují zvláštní dietu

Royal Canin Predstaveni

V čem jsou granule Royal Canin tak jedinečné? Jsou to především lehce stravitelné proteiny, které jsou přizpůsobené různým potřebám a požadavkům na výživu vašeho pejska. Granule pro psy Royal Canin jsou vyvinuté přímo na míru každé rasy, věku, velikosti, životního stylu a zdravotního stavu. Prémiové krmivo je sestavováno tak, aby vyhovovalo všem potřebám pejska a tím mu pomohlo k nejlepšímu zdravotnímu stavu. Každý pejsek má jiné požadavky, proto značka investuje veškeré odborné znalosti i nadšení do toho, aby vyvinula tu nejlepší zdravou výživu. 

Royal Canin Mini Adult 

Máte doma malé plemeno pejska a hledáte pro něj ideální kompletní krmivo? Pak určitě doporučujeme Royal Canin Mini Adult, vhodné pro rasy o velikosti od 1 do 10 kg, od 10 měsíců až do 8 let. Krmivo velmi dobře působí na kůži a srst, pomáhá udržovat ideální váhu a redukuje tvorbu zubního kamene.

Mini Adult

Royal Canin Mini Adult

Royal Canin Mini Adult je kompletní vyvážené krmivo pro dospělé psy malých plemen, které potřebují dokonalou péči o zuby. Protože právě u malých plemen zuby rostou těsně vedle sebe než zuby velkých psů. Zbytky potravy někdy zůstávají na zubech, což vede ke tvorbě zubního plaku, který potom vede k tvorbě zubního kamene. Malí psi mají slabší spodní čelist a v případě paradentózy dochází k jejímu silnému poškození. 

Sledujete na svém pejskovi, že se často škrábe a má potíže s citlivou kůží? Na vině může být z části reakce imunitního systému na alergeny a pyly přítomné kolem nás. Právě při takových problémech by měla být kůže posílena látkami obsaženými v krmivu. Díky krmivu Royal Canin Mini Adult dochází k posílení přirozené ochranné funkce kůže. 

Krmivo je také doporučováno těm psům, které trápí nadváha. Věděli jste, že celých 30 až 40% všech malých psů trpí nadváhou. Nadváha poškozuje zdraví a může dokonce vést ke zkrácení délky života. Sestavení granulí Royal Canin Mini Adult splňují potřeby dospělých psů malých plemen (1 – 10 kg) od 10 měsíců.

Klady

  • prevence zubního kamene
  • ochrana kůže a srsti: vitamíny a aminokyseliny zlepšují bariérovou funkci kůže a zamezují pronikání bakterií
  • velmi dobrá snášenlivost i u psů s citlivým zažíváním  
  • pomáhá udržovat ideální váhu

Royal Canin Maxi Ageing 8+ 

Pro starší psy

Royal Canin 8

Máte doma pejska, který slavil osmé narozeniny? Pak je čas, vybrat mu prémiové krmivo s vyváženým obsahem všech vitamínů, minerálů a extra porce masa. Royal Canin Maxi Ageing 8+ je suché krmivo pro velké psy od stáří 8 let. Vybrané živiny podporují kondici Vašeho psa v období stáří. 

TIP

Chcete kvalitní krmivo pro psa? Zkuste náš článek, kde najdete, nejlepší granule pro psa.

Především u velkých psů musíme v období stáří upravit jídelníček tak, aby jim byla poskytnutá strava se všemi potřebnými složkami, které pečují o zdraví vašeho pejska, podporují jeho aktivitu, pečují o srst, pokožku, zuby, klouby i kosti. 

U velkých psů je délka života o něco nižší, než je tomu u menších plemen. Proto se proces stárnutí začíná projevovat dříve. Pokud i váš domácí mazlíček oslavil už osmé narozeniny, je čas, přesedlat na prémiové granule Royal Canin Maxi Ageing 8+.Speciálně vybrané živiny v krmivu Royal Canin Maxi Ageing 8+ podporují kondici Vašeho psa v období stáří. Obsahuje EPA/DHA a speciální antioxidační komplex, který pomáhá chránit buňky před volnými radikály. Zdravá výživa Royal Canin Maxi Ageing 8+ je speciální krmivo pro velké psy (26 – 45 kg) od stáří 8 let, které umožňuje psovi zdravě stárnout.

Klady 

  • ochrana kostí, přispívají k ochraně obzvláště namáhaných kostí a kloubů 
  • zdravá kůže a krásná srst
    podpora zdravého trávení 
5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *