Cocowoods.cz: recenze a zkušenosti

Cocowoods.cz logo

Cocowoods.cz je rodinný internetový obchod, který se zaměřuje na prodej etických, ekologických a zdravých produktů, které mají nejvyšší možnou kvalitu a jsou šetrné k životnímu prostředí. Kromě potřeb pro domácí mazlíčky zde najdete také zdravé potraviny, doplňky stravy, přírodní kosmetiku, ekologickou drogerii a spoustu dalšího. Sortiment momentálně čítá přes 25 000 produktů a stále se rozšiřuje. Zákazníci se mohou také těšit na pravidelné akce a slevy. Obchod je držitelem řady certifikátů.

Cocowoods.cz e-shop

„Cocowoods.cz – Eticky, Ekologicky a Zdravě na jednom místě“

​Sortiment

V sekci Pro domácí mazlíčky v internetovém obchodě Cocowoods.cz najdete vše pro psy (hračky, obojky, vodítka, postroje, kšíry, rozdvojky, misky, zásobníky, pelechy, boudy, oblečky, přepravky, tašky, hygiena, antiparazitika, zdraví, ochranné, výcvikové a výstavní pomůcky, výstražné cedulky a samolepky, průchozí dvířka, rampy, schůdky, autosíť a další vybavení do auta a na cesty, krmiva, pamlsky a vše potřebné pro štěňata), kočky (hračky, pelechy, odpočívadla, misky, zásobníky, toalety, lopatky, filtry, obojky, vodítka, postroje, přepravky, šplhadla, škrábadla, steliva, kočkolit, vše pro zdraví a hygienu, antiparazitika, krmivo, pamlsky či průchozí dvířka) i hlodavce (krmivo, hračky, krmítka, pelíšky, klece, domečky, přepravky, podestýlky, záchody, postroje, potřeby pro péči o srst a drápy, vitamíny a antiparazitika). Dále zde pořídíte potřeby pro ptáky jako jsou krmivo, hračky, klece a jejich vybavení, venkovní krmítka, budky, krmítka, pítka, napaječky, podestýlky, vitamíny a doplňky, antiparazitika či cedulky. Rybičkám zde pořídíte akvária a veškeré vybavení, pro plazy zase vše do terária. V neposlední řadě zde můžete nakoupit vybavení pro hospodářská zvířata včetně koní, králíků, drůbeže, prasat, ovcí, koz, skotu či bažantů. Všechny produkty naleznete v těchto kategoriích:

 • Psi
 • Kočky
 • Hlodavci
 • Ptáci
 • Akvaristika, Teraristika
 • Hospodářská zvířata

​Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouDPD
bankovní převodGLS
PayPalWEDO
hotově při odběruDPD Slovensko
kartou při odběruWEDO Slovensko
dobírkaSlovenská pošta
osobní odběr - výdejní místo Zasilkovna.cz
osobní odběr - výdejní místo Ulozenka.cz
osobní odběr - výdejní místo Zasilkovna.cz Slovensko

​Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě Cocowoods.cz, jsou nejčastěji spokojeni s širokým výběrem a příznivými cenami. Mnoho zákazníků má s obchodem dobré zkušenosti, zboží jim bylo doručeno v očekávané době a v pořádku.

Cocowoods.cz Heureka

Některým zákazníkům se dodání opozdilo, jiným nevyhovoval obdržený produkt. Někteří zákazníci nemívají v případě problémů dobré zkušenosti s komunikací internetového obchodu a jeho pracovníků.

​Proč zde nakoupit

 • Při nákupu za více než 2 000 Kč je doprava zdarma.
 • Cocowoods.cz spolupracují s různými organizacemi, které podporují zvířata a přírodu. Nákupem v sekci Pomoc zvířátkům můžete přispět také.
 • E-shop nabízí pravidelně své produkty v zajímavých akcích a slevách.
 • Vyhledávat zboží můžete také podle svých oblíbených výrobců a značek.
 • Zákazníci mohou využít Věrnostní program s celou řadou fantastických výhod.
 • Na webu Cocowoods.cz si můžete přečíst zkušenosti, recenze a hodnocení e-shopu přímo od zákazníků.

​Kontakty

Adresa (sídlo):

Cocowoods.cz, Jižní 539, Komárov, 267 62

Adresa (sklad):

Jivina 15, Jivina, 267 62

Telefon (objednávky, dotazy):

+420 736 455 818 (pracovní dny 9-15 h)

Telefon (spolupráce, velkoobchod):

+420 721 470 712 (pracovní dny 9-15 h)

E-mail (objednávky, dotazy):

[email protected]

E-mail (spolupráce, velkoobchod):

[email protected]

Facebook:

Cocowoods.cz

Instagram:

cocowoods.cz

Web:

www.cocowoods.cz

​Užitečné odkazy

​Vaše zkušenosti

I vy jste nakoupili v internetovém obchodě Cocowoods.cz? Podělte se s námi a ostatními čtenáři o své zkušenosti dole v komentářích!

3.2/5 - (6 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *