Fera24.cz: recenze a zkušenosti

Fera24.cz logo

V internetovém obchodě Fera24.cz na vás čeká více než 13 000. Pořídíte zde vše psy, kočky, hlodavce, ryby, ptáky i plazy. Nechybí ani doplňkový sortiment v podobě ochrany proti škůdcům a otravnému hmyzu, zahradních doplňků a dalších domácích potřeb. E-shop spolupracuje pouze s českými dodavateli a u nabízených produktů si zakládá na vysoké kvalitě jak zboží samotného, tak jeho balení. Kolektiv obchodu tvoří odborní poradci, kteří zákazníkům rádi s čímkoliv poradí. Fera24.cz je navíc sociálně zodpovědná firma, která podporuje organizace pomáhající zvířatům v nouzi.

Fera24.cz e-shop

Jestli milujete zvířata, zamilujete si Fera24.cz!“

Sortiment

Pejskům můžete v internetovém obchodě Fera24.cz pořídit krmivo, pamlsky, misky a podložky pod ně, boxy na granule či cestovní láhve pro psy, dále hygienické potřeby a prostředky, pelíšky, klece či přepravky, potřeby pro cestování se psem či cvičení psů, nechybí ani hračky pro psy, vitamíny a další důležité prostředky z péče o psí zdraví a v neposlední řadě zde seženete také obojky, vodítka, oblečky a spoustu zajímavých doplňků. Pro kočky má e-shop v nabídce krmivo a krmící potřeby, vše pro hygienu a péči o kočky, také toalety a steliva, kosmetiku a prostředky i potřeby pro úpravu koček, chybět nesmí ani přepravky, klece či pelechy, pomůcky pro výcvik koček a hračky, také postroje a obojky a důležité přípravky pro kočičí zdraví. Dále v sortimentu internetového obchodu Fera24.cz naleznete terária, substráty, příslušenství, dekorace a potřeby pro čištění terárií, krmítka, budky, klece, králíkárny či akvária, včetně potřebného vybavení a doplňků i dekorací. V neposlední řadě obsahuje nabídka e-shopu také odpadkové koše, pořadače a kufry na nářadí, ochranu před komáry či škůdci a zahradní doplňky. Veškeré nabízené zboží je přehledně seřazeno v těchto kategoriích:

 • Psi
 • Kočky
 • Hlodavci
 • Plazi
 • Ptáci
 • Ryby
 • Dům a zahrada

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouČeská pošta
bankovní převod
Twisto (platba do 14 dnů)
dobírka

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě Fera24.cz, si nejčastěji pochvalují široký výběr zboží, příznivé ceny a také rychlost doručení. Na dotazy či v případě problémů reaguje obchod velmi rychle, jeho komunikace je rovněž hodnocena pozitivně. Obchod je celkově zákazníky považován za ochotný a spolehlivý.

Fera24.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Stížnosti zákazníků směřují nejčastěji k nemožnosti vybrat si z více druhů dopravy. Mezi nejběžnější problémy patří delší doručovací lhůty a poškození zásilky během dopravy.

Proč zde nakoupit

 • Vše důležité o nákupu v e-shopu Fera24.cz se dozvíte v Nákupním desateru.
 • Při objednávce za více než 699 Kč je doprava zdarma.
 • Na vrácení nevyhovujícího zboží mají zákazníci 40 dní.
 • Mnoho zajímavostí a užitečných informací si můžete přečíst na blogu.
 • E-shop Fera24.cz nabízí zboží často za zvýhodněné ceny či s dopravou zdarma a dalšími výhodami.

Kontakty

Adresa:

The Pet Life s.r.o., Gen.Hrušky 1233/26, Ostrava, 709 00

Telefon:

+420 770 168 167

E-mail:

[email protected]

Facebook:

Fera24.cz

Web:

www.fera24.cz

Užitečné odkazy

Reklamační protokol (on-line vzor)

Vaše zkušenosti

Nakoupili jste také v internetovém obchodě Fera24.cz? Podělte se s námi a ostatními čtenáři o své zkušenosti dole v komentářích!

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *