Zoohit.cz: recenze a zkušenosti

Zoohit.cz logo

Zoohit.cz je internetový obchod s chovatelskými potřebami. Byl založen v roce 1999 a provozuje jej německá společnost zooplus. Cílem e-shopu je umožnit zákazníkům nakupovat produkty vysoké kvality za příznivou cenu. Kromě prodeje krmiva a potřeb pro psy, kočky, papoušky, rybičky, králíky a mnoho dalších zvířat nabízí Zoohit.cz také profesionální zákaznický servis. E-shop nabízí celou řadu produktů od zahraničních a českých, známých i méně známých výrobců a zároveň je exkluzivním dodavatelem některých vybraných značek.

Zoohit.cz e-shop

Vše pro Vaše domácí mazlíky – psy, kočky, drobná zvířata, ptáky či rybičky!“

Sortiment

V nabídce internetového obchodu Zoohit.cz najdete krmivo a chovatelské potřeby pro psy včetně bud, výběhů, pelíšků, oblečků, obojků, vodítek, přepravek, misek, podložek, hraček, smart doplňků a mnoho dalšího. Kočkám zde můžete pořídit škrabadla a toalety, najdete zde také sítě či speciální kočičí dvířka. Pro psy i kočky jsou v e-shopu Zoohit.cz k dispozici také antiparazitika a zakoupit zde lze rovněž speciální krmiva (bez obilovin, veterinární, BARF). Z potřeb pro drobná zvířata se v nabídce obchodu nachází krmivo, klece, výběhy, králíkárny, podestýlky, hračky, přepravky; ptákům zde můžete pořídit pamlsky, klece a voliéry, podestýlky či hračky. Zoohit.cz nabízí také široký sortiment akvaristických potřeb (akvária s potřebnou technikou a příslušenstvím, krmivo, léky a vitamíny, potřeby pro čištění akvárií, přípravky pro úpravu vody, vodní testy, dekorace, filtry či osvětlení). Z nabízených značek jmenujme bosch, Brit, Wolf of Wilderness, Josera, Royal Canin, Markus Mühle, Rinti, Terra Canis, Rocco, Animonda, Lukullus, Sanabelle, Hill’s, Purizon, Josera, Felix, Animonda Carny, Almo Nature, Miamor či Gourmet Gold. Všechno nabízené zboží najdete přehledně seřazené v následujících kategoriích:

  • Psi
  • Kočky
  • Malá zvířata
  • Ptáci
  • Akvaristika
  • + VET Dieta
  • ★ Pouze u nás
  • ‎% Akce

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouČeská pošta
bankovní převodPPL
PayPaldoprava do zahraničí
dobírka

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří mají zkušenost s nákupem v internetovém obchodu Zoohit.cz, jsou často spokojení s komunikací, širokým výběrem, přehledným e-shopem a také příznivými cenami. Také řešení reklamací či jiných problémů probíhá v tomto internetovém obchodu bez větších potíží, komunikace obchodu je velmi vstřícná a aktivní.

Zoohit.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Zoohit.cz nemá k dispozici sklad v České republice, zboží je proto zasíláno ze zahraničí a může docházet k pozdržení. Reklamace se rovněž vyřizuje v zahraničí a její vyřízení může trvat delší dobu než je běžné u českých e-shopů. Zákazníci ale mohou poškozené zboží vyfotit, nemusí je kvůli reklamaci zasílat na vyznačenou adresu – tím se celý proces reklamace značně urychlí.

Proč zde nakoupit

Kontakty

Adresa (sídlo, reklamace):

zooplus AG, Kundenservice, Sonnenstraße 15, 803 31 München, Deutschland

Telefon:

+420 225 379 489 (pracovní dny 9-18 h)

E-mail:

[email protected]

Facebook:

zoohit

Instagram:

zoohit_cz

YouTube:

ZOOPLUS

Web:

www.zoohit.cz

Užitečné odkazy

Vaše zkušenosti

Také jste nakoupili v internetovém obchodě Zoohit.cz? Podělte se s námi a ostatními čtenáři o své zkušenosti dole v komentářích!

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *