dogID.cz: recenze a zkušenosti

dogID.cz logo

Internetový obchod dogID.cz nabízí vlastní speciální identifikační známky pro psy i kočky. Za e-shopem stojí manželé, kteří jsou sami zvířecími majiteli. A právě jejich jezevčí slečna je inspirovala k tomuto projektu. Nabízené identifikační známky jsou oproti běžně dostupným inovované a vychytané a pomohou vám s péčí o vašeho mazlíčka.

dogID.cz e-shop

Známky pro psy a kočky.“

​Sortiment

Známky pro psy a kočky dogID.cz se vyznačují především tím, že jsou lehké, vodě odolné a necinkají. Můžete si na ně navíc nechat laserem vypálit jméno mazlíčka i kontakt na sebe pro případ, že by se vám pes či kočka zaběhli. Na dogID.cz známku si můžete nechat vygravírovat jakýkoliv text. Známka je navlečena na silikonovém pásku se dvěma pružnými očky, díky kterým je možné ji navléci i na širší typy obojků a které zajišťují, že se známka nevyvleče a neztratíte ji. Díky své nízké hmotnosti je známka vhodná i pro nejmenší plemena psů. Nabízena je ve dvou velikostech: pro obojky široké 1-1,5 cm a obojky se šíří 2-4 cm. Plíšek je vyrobený z nerezu a text na něm je gravírovaný pomocí laseru. Díky tomu je i text samotný vodě odolný a otěruvzdorný, takže se známka nezničí ani při koupání či procházce v dešti. Text, který chcete nechat vygravírovat na známku uveďte v objednávce v kroku č. 3.

​Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
bankovní převodČeská pošta
dobírkaosobní odběr – výdejní místo Zasilkovna.cz

​Proč zde nakoupit

  • Internetový obchod dogID.cz funguje také na Slovensku.
  • Potřebné informace k objednávce či k nákupu najdete v sekci Vše o nákupu.

​Kontakty

Adresa:

Ing.Kateřina Šimoňáková, Husova 482, Frýdek-Místek, 738 01

Telefon:

+420 704 227 733 (pracovní dny 9-17 h)

E-mail:

[email protected]

Web:

www.dogid.cz

​Užitečné odkazy

​Vaše zkušenosti

I vy máte zkušenost s nákupem v internetovém obchodě dogID.cz? Podělte se o ni s námi a ostatními čtenáři dole v komentářích!

3.2/5 - (8 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *