Haffit.cz: recenze a zkušenosti

Haffit.cz logo

Haffit.cz je internetový obchod nabízející kvalitní suché krmivo na míru pro vašeho psa. Za e-shopem stojí společnost CANDY, která není na trhu s krmivy žádným nováčkem – pohybuje se zde více než 25 let. V čele týmu stojí veterinární lékařka, nutriční specialistka, technologové a mnoho dalších kvalifikovaných pracovníků. Produkty jsou vlastnoručně vyráběné ve vlastním provozu umístěném v Sezemicích u Pardubic.

Haffit.cz e-shop

Tisíce možností. Pro každého psa jinak.“

​Sortiment

V internetovém obchodě Haffit.cz si můžete sestavit vlastní a zcela jedinečné krmivo, které bude obsahovat vše, co váš pes potřebuje. Stačí si z nabídky vybrat požadované suroviny a zadat údaje o svém mazlíčkovi. Tým Haffit.cz pro vás vypočte ideální krmivo, vše připraví, zabalí a pošle k vám. Nejedná se o granule, ale o čerstvě pečené polštářky přeplněné masem. Toto zcela unikátní suché krmivo na míru je připraveno pouze z kvalitních a vybraných surovin. Na výběr je z několika živočišných surovin (hovězí maso, kuřecí maso, vepřové maso, zvěřina, kachní maso, jehněčí maso, losos, treska, vaječný bílek), příloh (rýže, brambory, hrách, kukuřice, jablko) a přidat si můžete i něco navíc jako meduňku, heřmánek, mátu či olej z tresčích jater. V nabídce Haffit.cz najdete také již předem připravená kompletní krmiva složená s nejoblíbenějších surovin tak, aby zajistila všechny živiny a nutriční látky vašemu psovi.

Recenze z první tlamy

Haffit jsme samozřejmě otestovali na vlastní tlamu. Co si myslí o Haffit náš Noor o granulích na míru od Haffit? Pes by nikdy nelhal, takže je to skutečně věrohodná recenze.

​Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartou PPL
bankovní převoddoprava na Slovensko
hotově při odběruosobní odběr – výdejní místo ParcelShop
dobírkaosobní odběr – provozovna Haffit.cz

​Proč zde nakoupit

  • Krmivo Haffit.cz je z kvalitních surovin bez přidaných škodlivých látek a chemie.
  • Zajímá vás, kdo krmivo připravuje? Podívejte se na Haffit.cz tým.
  • Součástí balení je také individuální odměrka a kartička pro přesné dávkování.
  • Zajímavosti a užitečné informace najdete na Haffit blogu.
  • Vše potřebné o výrobě či pro jaké psy je Haffit vhodný a mnoho dalšího najdete zde.

​Kontakty

Adresa:

Výrobní divize Haffit, CANDY, s.r.o., Žižkova 576, Sezemice, 533 04

Telefon (pevná linka):

+420 466 742 541 (pracovní dny 7-15:30 h)

Telefon (mobil):

+420 737 898 799 (pracovní dny 7-15:30 h)

Telefon (velkoobchod):

+420 466 742 542

E-mail:

[email protected]

E-mail (velkoobchod):

[email protected]

Facebook Messenger:

m.me/haffitcz

Facebook:

Haffit.cz

Instagram:

haffitcz

Web:

www.haffit.cz

​Užitečné odkazy

​Vaše zkušenosti

Také jste nakoupili v internetovém obchodě Haffit.cz? Budeme rádi, pokud se s námi a ostatními čtenáři podělíte o své zkušenosti dole v komentářích!

Časté otázky okolo Haffit

Co je Haffit?

Haffit je krmivo na přesně na míru vašeho psa. Toto krmivo tvoří specifický výběr surovin, který je pro každého psa jiný. Hlavní výhodou těchto granulí na míru je, že jsou vždy čerstvé, skladba surovin je pestrá a je zachován komfort suchých krmiv. Pojďte se podívat na náš test granulí Haffit, kde jsme otestovali jak objednání, tak náš Noor otestoval, jak takové granule chutnají.

Jsou granule nutričně plnohodnotné?

Ano, Haffit dbá na to, aby jejich krmivo bylo ideálním poměrem živin, které odpovídají potřebám psa. Vše je založeno na přesném výpočtu, na kvalitních a čistých surovinách i na šetrném procesu vlastní výroby.

Je Haffit vhodný pro psy?

Granule Haffit jsou na míru, takže ano, jsou vhodné i pro seniory. Vlastně jsou vhodné pro psy všech věkových kategorií, protože polštářky Haffit jsou velmi dobře stravitelné.

4.2/5 - (5 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *