Krmivopropsy.cz: recenze a zkušenosti

Krmivopropsy.cz jsou internetové chovatelské potřeby určené nejen pro majitele psů. E-shop provozuje společnost STAZ s.r.o., která je také za chovatelskou stanicí Šumící křídla. Obchod je výhradním dovozcem vysoce kvalitních nekomerčních krmiv z USA, Kanady i Evropy. Všechna nabízená krmiva jsou vyráběna z kvalitních surovin, obsahují vysoké množství živočišných proteinů, jsou snadno stravitelná a mají vysokou metabolickou energii. E-shop dováží dokonce čtyři krmiva zařazená do TOP DRY FOODS 2010 (Fromm Family, Canidae, FirstMate, OmniPro). Krmivopropsy.cz spolupracuje také s dalšími úspěšnými chovateli a kromě prodeje se zabývá i odborným poradenstvím a osvětou. Celorepubliková chovatelská prodejní síť poskytuje zákazníkům plný servis.

Krmivopropsy.cz e-shop

Pro své psy chceme vždy jen to nejlepší a věříme, že vy také.“

​Sortiment

V internetovém obchodě Krmivopropsy.cz nakoupíte především granule, konzervy, kapsičky, pamlsky a vitaminy a doplňky stravy pro psy. Najdete zde ale také další potřeby pro psí mazlíčky jako jsou hračky, pelíšky, oblečky, potřeby pro cestování, obojky, vodítka, postroje, náhubky, misky, kosmetika, produkty pro štěňata, kočárky a další doplňky. Můžete zde také nakoupit produkty určeném kočkám včetně granulí, konzerv, kapsiček, pamlsků, vitamínů, doplňků stravy, toalet, škrabadel, hraček, misek, kosmetiky, obojků, vodítek a jiných doplňků. V neposlední řadě najdete v nabídce e-shopu Krmivopropsy.cz akvarijní stoly, krmivo pro rybičky, želvy či ptáky nebo různé reklamní předměty. Všechny nabízené produkty najdete přehledně seřazené pod těmito kategoriemi:

 • Krmivo pro psy
 • Krmivo pro kočky
 • Potřeby pro psy
 • Potřeby pro kočky
 • Krmivo pro jiná zvířata
 • Ostatní

​Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
platba předemČeská pošta (Balík Na poštu)
platba při odběruČeská pošta (Balík Do ruky)
dobírkaPPL
RKL
DPD
DPD Slovensko
osobní odběr - výdejní místo Krmivopropsy.cz

​Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě Krmivopropsy.cz, jsou nejčastěji spokojení s rychlostí doručení a celkovou spolehlivostí obchodu. Zákazníci chválí také kvalitu obdrženého zboží.

Krmivopropsy.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Některé produkty nebyly dostupné, ačkoliv v e-shopu byly uvedené jako „skladem“. Pracovníci obchodu problémy řeší co nejrychleji, pokud jsou na ně upozorněni.

​Proč zde nakoupit

 • Při nákupu nad 1 200 Kč je doprava zcela zdarma.
 • Při nákupu za více než 699 Kč, 1 200 Kč a 3 000 Kč obdrží zákazníci jako odměnu hodnotné dárky.
 • Zajímavé a užitečné rady najdete v blogu.
 • Na webu najdete také Zkušenosti chovatelů, kteří se o své zážitky rádi podělí s ostatními.
 • Jaké značky e-shop nabízí a něco málo o nich najdete v sekci Informace o značkách.

​Kontakty

Adresa:

STAZ s.r.o., Podvihovská 12, Opava - Komárov, 747 70

Telefon:

+420 602 515 571 (pracovní dny 7-15:30 h)

E-mail:

[email protected]

Web:

www.krmivopropsy.cz/

​Užitečné odkazy

​Vaše zkušenosti

I vy jste nakoupili v internetovém obchodě Krmivopropsy.cz? Podělte se s námi a ostatními čtenáři o své zkušenosti dole v komentářích!

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *