Astoreo.cz: recenze a zkušenosti

Astoreo.cz logo

Sekce s chovatelskými potřebami internetového obchodu Astoreo.cz nabízí potřeby pro kočky i psy. Tento internetový obchod se původně zabýval pouze prodejem ložního povlečení, textilu do kuchyně a bytových doplňků, postupně se však jeho sortiment rozšiřoval. V současnosti zde můžete zakoupit také oblečení a další produkty pro zdraví či krásu. Astoreo.cz není na českém trhu žádným nováčkem. Jeho historie sahá až do roku 1967, kdy působil jako zásilkový obchod pod názvem Magnet Pardubice.

Astoreo.cz e-shop

Vše pro domácí pohodu.“

Sortiment

Chovatelské potřeby nejsou na Astoreo.cz sice tím nejzásadnějším zbožím, přesto je jejich sortiment opravdu bohatý. Pro psy a kočky zde můžete pořídit krmivo, pamlsky, misky, hračky, pelíšky, kosmetické přípravky a produkty pro jejich hygienu. Pro psy jsou v nabídce dále obojky, vodítka, postroje, oblečky či kloubní výživa a vitamíny. Kočkám je zde možné zakoupit ještě přepravky, škrabadla, toalety, steliva či podložky. Kromě toho najdete v nabídce také výhodné nabídky krmiv, kterým se buď blíží datum expirace nebo již mají expiraci prošlou a Astoreo.cz je z toho důvodu nabízí za velmi příznivé ceny. Všechno prodávané zboží najdete přehledně seřazené v těchto kategoriích:

  • Psi
  • Kočky
  • Výprodej krmiv – blížící se datum expirace
  • Výprodej krmiv – zboží s prošlou expirací

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouČeská pošta (Balík Do ruky)
bankovní převodPPL
dobírkaosobní odběr - výdejní místa Zasilkovna.cz

Hodnocení a recenze

Zákazníci internetového obchodu Astoreo.cz jsou ve většině případů velmi spokojení s širokou nabídkou, příznivými cenami a také vysokou kvalitou nabízeného zboží. Podle zkušeností většiny zákazníků je doručení objednávky rychlé (přibližně do 5 pracovních dní) a probíhá bez problémů. V případě jakýchkoliv komplikací jsou pracovníci e-shopu aktivní v komunikaci a ochotní zákazníkům s čímkoliv pomoci.

Astoreo.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Kritika obchodu směřuje nejčastěji na opožděné doručení objednávky. Ve většině případů se jedná o pozdní dodání zboží od dodavatele, případně došlo k pochybení na straně dopravce, nikoliv obchodu. Astoreo.cz se snaží průběžně aktualizovat stav produktů na webu, někdy ale bohužel dojde ke zpoždění a produkty, které jsou uvedené jako skladem, jsou již vyprodané. Pracovníci obchodu se však vždy snaží o všem zákazníka včas informovat.

Proč zde nakoupit

  • Při nákupu za více než 1 199 Kč je doprava zdarma.
  • Po přihlášení do svého účtu si můžete prohlížet Oblíbené produkty či Historii objednávek.
  • Na Astoreo.cz najdete také blog plný zajímavých článků a inspirace.
  • Astoreo.cz pořádá pravidelně zajímavé akce a soutěže.

Kontakty

Adresa:

ASTOREO, Dělnická 390, 532 36 Pardubice 2

Telefon:

+420 466 040 440 (pracovní dny 7-20 h, sobota 8-16 h)

E-mail:

[email protected]

Facebook:

astoreo.cz

Instagram:

astoreo_cz

Web:

www.astoreo.cz

Užitečné odkazy

Vaše zkušenosti

Máte zkušenosti s nákupem v internetovém obchodě Astoreo.cz? Potěší nás, pokud se o ně s námi a ostatními čtenáři podělíte dole v komentářích!

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *