Lehatkapropsy.cz: recenze a zkušenosti

Lehatkapropsy.cz logo

Internetový obchod Lehatkapropsy.cz se specializuje na prodej lehátek a pelechů pro psy různých velikostí. Lehátka ANADI si zde můžete nejen koupit, ale také zapůjčit k vyzkoušení. E-shop navíc rozšířil svůj sortiment i o další pomocníky pro dobré psí spaní. Kromě prodeje nabízí zaměstnanci obchodu také profesionální poradenství a pomoc při výběru správného lehátka pro vašeho psa. Provozovatelem tohoto e-shopu je firma Obojky.cz, která již provozuje jiný, velmi úspěšný internetový obchod pro psy i jejich majitele.

Lehatkapropsy Cz Eshop

„Pohodlí nejen pro psy.“

Sortiment

Lehátka pro psy ANADI, která pořídíte v internetovém obchodě Lehatkapropsy.cz, se dají použít uvnitř a díky své vysoké odolnosti vůči venkovním podmínkám a povětrnostním vlivům také venku. Lehátka jsou potažená speciálním rychleschnoucím materiálem Batyline®, který se na přímém slunci nezahřívá a nebledne. Potah je speciálně střižený, takže se neprověšuje a na rozích lehátka nevznikají nebezpečné mezery. Lehátka jsou vyvýšená a nabízí ortopedickou podporu pejskům s pohybovými problémy. Zároveň je pes dostatečně chráněný před průvanem u země. Lehátka z e-shopu Lehatkapropsy.cz se dají snadno rozebrat a znovu složit a jednoduše se také udržují. Mohou se pyšnit vysokou nosností, použitím vysoce kvalitních materiálů a vysokou stabilitou. V e-shopu Lehatkapropsy.cz zakoupíte také originální příslušenství k lehátkům jako jsou matrace (klasické i komfortní vybavené podhlavníkem), které jsou lehké, měkké, stabilní a k lehátku se snadno připevňují. Lze je použít i mimo lehátko například při cestování či pobytu venku.

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouGLS
bankovní převodosobní odběr - výdejní místo Lehatkapropsy.cz
hotově při odběru
kartou při odběru
dobírka

Proč zde nakoupit

  • Lehátka si od Lehatkapropsy.cz můžete také zapůjčit, více informací najdete pod tímto odkazem.
  • Na webu najdete Blog se zajímavými články plnými užitečných informací i inspirace.
  • Můžete si také prohlédnout Fotogalerii a podívat se, jak si lehátka užívají skuteční psi.

Kontakty

Adresa (fakturační):

Otovická 1663/87, Praha 9, 193 00

Adresa (korespondenční):

OBOJKY.CZ, Starokolínská 2811, Praha 9, 190 16

Telefon 1:

+420 777 337 317

Telefon 2:

+420 777 337 307

Telefon (english):

+420 777 877 235

E-mail:

[email protected]

Facebook:

ANADI - lehátka pro psy

Web:

www.lehatkapropsy.cz

Vaše zkušenosti

Máte zkušenosti s internetovým obchodem Lehatkapropsy.cz? Budeme rádi, pokud se o ně podělíte s námi a ostatními čtenáři dole v komentářích!

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *