DrVet.cz: recenze a zkušenosti

Drvet.cz logo

Internetový obchod DrVet.cz je zaměřený na prodej vitamínů a doplňků stravy pro psy, kočky a koně. Psům a kočkám zde navíc můžete pořídit také krmivo. Nabízené produkty pochází od známých společností, které patří mezi specialisty na zvířecí zdraví. Zákazníci mohou na webu využít také veterinární poradnu a k dispozici je jim rovněž profesionální zákaznická péče. S produkty mají zkušenosti i sami veterináři, jejichž recenze na webu najdete.

DrVet.cz e-shop

„Veterinární přípravky Audevard a WePharm“

​Sortiment

Sortiment internetového obchodu DrVet.cz zahrnuje přípravky pro koně značky Audevard, což je jediná farmaceutická laboratoř v Evropě, která se specializuje více než 30 let pouze na zdraví koní. Produkty jsou zaměřené na výkon, pomáhají se stresem a při regeneraci, zlepšují stav pohybového, dýchacího a trávicího ústrojí a poskytují koním i vnější péči. V nabídce jsou také výživové produkty Bonutron a výrobky můžete zakoupit i ve výhodných akčních sadách. Pro psy a kočky najdete na webu výrobky značky WePharm. WePharm je globálním lídrem ve veterinárních přípravcích a veškeré produkty jsou vyráběné dle GMP, mají vlastní vývoj a výzkum a jsou založené na důkazech. Pomáhají majitelům s péčí o chrup či srst, najdete zde antibakteriální a protizánětlivé produkty, výrobky, které pomáhají při léčbě různých potíží či doplňky stravy, které pečují o celkové zdraví zvířat, dodávají jim energii a zlepšují také jejich psychický stav. Sortiment internetového obchodu DrVet.cz se v blízké době rozšíří ještě o granule pro psy a kočky. Všechny nabízené produkty najdete přehledně seřazené v těchto kategoriích:

  • Audevard pro koně
  • WePharm pro psy a kočky
  • Granule

​Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouČeská pošta
bankovní převodDPD
GoPay peněženkaIntime
Google PayWEDO
SMS platbaDPD Slovensko
Mplatbaosobní odběr - výdejní místo Ulozenka.cz
platba bitcoinemosobní odběr - výdejní místo DrVet.cz
hotově při odběru
dobírka

​Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě DrVet.cz, jsou velmi spokojení s nabízenými produkty, ať už se širokým výběrem, nebo jejich vysokou kvalitou. Někteří zákazníci si navíc pochvalují také dostupnost produktů a oceňují možnost osobního vyzvednutí. Objednání i dodání je u tohoto internetového obchodu velmi rychlé. Dále je pozitivně hodnocen také web a e-shop, který je podle zákazníků přehledný, a rovněž jednání ze strany obchodu, které je profesionální a sympatické.

DrVet.cz Heureka

Internetový obchod DrVet.cz je na našem trhu zatím poměrně nový a recenzí na něj celkově není příliš mnoho. Špatných zkušeností mají zákazníci minimum.

​Proč zde nakoupit

  • Přípravky nabízené v e-shopu DrVet.cz byly vytvořeny na základě důkazů a studií, které si můžete přečíst zde.
  • Na webu najdete také Veterinární poradnu, která řeší časté zdravotní problémy psů, koček i koní.
  • Na DrVet.cz si můžete přečíst i recenze přímo od veterinářů, kteří mají s nabízenými produkty zkušenosti.
  • V případě zájmu o práci či spolupráci s DrVet.cz můžete využít kontakty uvedené pod odkazy.

​Kontakty

Adresa (sídlo, odběr):

Dr.Vet s.r.o., Hradešínská 1768/22, Praha Vinohrady, 101 00

Telefon:

+420 775 593 101 (pracovní dny 9-18 h)

E-mail:

[email protected]

Facebook:

Dr.Vet

Instagram:

drveteu

Web:

www.drvet.cz/

​Užitečné odkazy

​Vaše zkušenosti

Máte zkušenosti s nákupem v internetovém obchodě DrVet.cz? Podělte se o ně s námi a ostatními čtenáři dole v komentářích!

3.4/5 - (5 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *