Obojky.cz: recenze a zkušenosti

Obojky.cz logo

Internetové chovatelské potřeby Obojky.cz nabízí kvalitní nekomerční krmiva pro psy a kočky a další originální produkty pro psy, kočky a také jejich páníčky jako jsou obojky s rytím, vodítka, náhubky, šetrné kosmetické přípravky či léčivé preparáty. Na webu najdete také blog plný zajímavostí a užitečných informací. Zákazníci mohou k nákupu využít také kamennou prodejnu v Praze 9 – Újezd nad Lesy.

Obojky.cz e-shop

Originální zboží pro psy i páníčky.“

​Sortiment

V internetovém obchodě Obojky.cz můžete svému psímu miláčkovi pořídit pelíšky, pelechy, matrace či pohodlná lehátka, dále psí známky s rytím (ID, fotografie a další), obojky klasické, elektronické, obojky značky Biothane® či obojky s textem nebo číslem. Nechybí ani vodítka, postroje, náhubky, hračky, oblečky, boty, misky, fontány, láhve, kartáče, hřebeny, krmivo, léčiva, potravinové doplňky, kosmetiku, dvířka a potřeby pro výcvik a sport včetně běhání se psem. Pro kočky zde najdete obojky, známky, pelíšky, kartáče, hřebeny, elektronické hračky, kamery, dvířka, doplňky pro zdraví a samozřejmě také krmivo. Majitelé zvířat si zde mohou koupit cedulky s nápisem „Pozor, pes!“, fotografie, obrázky, přívěsky a známky s rytím, řetízky z chirurgické oceli, náramky a náušnice s pejskem, polštářky, kabelky, koloběžky a hodiny či přívěsky s vlastní fotografií. Všechny nabízené produkty najdete v těchto kategoriích:

  • Zboží v akci
  • Pro psy
  • Pro páníčky
  • Pro kočky

​Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
hotově při odběruGLS
kartou při odběruosobní odběr - výdejní místo Obojky.cz
dobírka
bankovní převod v Kč
bankovní převod v EUR

​Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě Obojky.cz, hodnotí jako nejpozitivnější komunikaci obchodu, ať už při odborném poradenství, či při řešení různých problémů. Dále jsou zákazníci ve většině spokojení také s rychlostí doručení objednávky a s kvalitou obdrženého zboží. Pracovníci obchodu jsou podle zákazníků ochotní a vstřícní.

Obojky.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Některým zákazníkům bylo zboží doručeno později, případně nebyli zákazníci spokojení s nabídkou či obdrženým produktem. V takových případech mohou zákazníci využít rychlé a jednoduché reklamace a obchod se s nimi vždy snaží najít co nejlepší řešení.

​Proč zde nakoupit

  • Zajímavé a užitečné informace najdete v blogu.
  • Na webu Obojky.cz najdete také poradnu.
  • Internetový obchod nabízí občas některé zboží v akci.

​Kontakty

Adresa (sídlo):

Otovická 1663/87, Praha 9, 193 00

Adresa (korespondence, reklamace, prodejna):

OBOJKY.CZ, Starokolínská 2811, Praha 9 - Újezd nad Lesy, 190 16

Telefon 1:

+420 777 337 317

Telefon 2:

+420 777 337 307

Telefon (angličtina):

+420 777 877 235

E-mail:

[email protected]

Facebook:

Obojky.cz

Web:

www.obojky.cz/

​Užitečné odkazy

​Vaše zkušenosti

Také jste nakoupili v internetovém obchodě Obojky.cz? Podělte se s námi a ostatními čtenáři o své zkušenosti dole v komentářích!

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *