ZooRoyal.cz: recenze a zkušenosti

ZooRoyal.cz logo

ZooRoyal.cz je internetový obchod s krmivy, výživou a potřebami pro zvířata v prvotřídní kvalitě. Obchod se může pochlubit více než 25 lety zkušeností a v jeho rozmanité nabídce na vás čeká více než 10 000 produktů od více než 200 výrobců, mezi kterými jsou i taková jména jako Trixie, Royal Canin, Animonda, Bunny, JR-Farm, Tetra, JBL, biOrb, Söll a mnoho dalších. V e-shopu najdete potřeby či krmiva pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, ryby i zvířata žijící v teráriích.

ZooRoyal.cz e-shop

ZooRoyal.cz – váš internetový obchod s potřebami a krmivy pro zvířata.“

Naše zkušenosti s e-shopem

ZooRoyal je nejlepší zverimex, ve kterém lze sehnat asi jakékoliv zboží. Nejvíce si tady cením rychlosti odeslání, mnoha výdejních míst a pak také dobrých cen. ZooRoyal asi není úplně nejlevnější, ale přehlednost obchodu, a hlavně zkušenost personálu, který umí poradit a mnoha věcem rozumí. To jsou věci k nezaplacení. Proto se sem ráda vracím.

Co ZooRoyal nabízí

V internetovém obchodě ZooRoyal.cz můžete pořídit pro svého pejska krmiva, granule, konzervy, pamlsky či doplňkové krmivo, dále pelíšky, obojky, vodítka, hračky, oblečky, misky a příslušenství a také potřeby pro péči, hygienu, cestování, výchovu a výcvik či kosmetické produkty. Pro kočky jsou zde navíc k dispozici podestýlky, kočkolity, toalety, škrabadla, odpočívadla, dvířka či sítě nebo přívěsky. Mezi produkty z oblasti akvaristiky zde najdete akvária včetně příslušenství a doplňků, také nano akvária, kompletní akvária nebo skříňky pod akvária a chybět nesmí ani krmivo pro ryby. Milovníci teraristiky zde pořídí terária, příslušenství jako osvětlení, technika, vybavení či dekorace a také krmivo pro plazy. Na hlodavce zde čeká krmivo, domky, klece, ohrádky, vybavení a doplňky či hračky, ptákům zde můžete pořídit krmivo, klece, voliéry a doplňky do klecí. Mezi produkty najdete zboží od oblíbených výrobců jako je Trixie, Pedigree, Royal Canin, Whiskas či Sheba, ale také exkluzivní produkty vlastní značky e-shopu ZooRoyal.cz. To vše je přehledně seřazené v následujících kategoriích:

  • Psi
  • Kočky
  • Akvaristika
  • Hlodavci
  • Teraristika
  • Ptáci
  • Exkluzivně v ZooRoyal
  • Dárky
  • % AKCE

​Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouPPL
Paypal
dobírka

​Proč zde nakoupit

​Kontakty

Adresa (sídlo):

ZooRoyal Petcare GmbH, Schanzenstraße 6-20, Kolín nad Rýnem, 510 63, Německo

Telefon:

+420 225 379 569 (pracovní dny 8-14 h)

E-mail:

[email protected]

Facebook:

ZooRoyal.cz

Instagram:

zooroyal.cz

Web:

www.zooroyal.cz

​Užitečné odkazy

​Vaše zkušenosti

Nakoupili jste v internetovém obchodě ZooRoyal.cz? Podělte se s námi a ostatními čtenáři o své zkušenosti dole v komentářích!

3.8/5 - (38 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *