MALL.cz: recenze a zkušenosti

Mall.cz logo

Internetový obchod MALL.cz funguje na českém trhu již od roku 2000 a v současnosti jistě patří k těm největším, nejoblíbenějším a nejznámějším e-shopům u nás. Spolupracuje navíc i s rozsáhlou sítí tisíců e-shopů, jejichž produkty zde najdete, a tak je MALL.cz také největším internetovým tržištěm v České republice. Společnost zákazníkům nabízí rozsáhlé a vysoce kvalitní služby, včetně dopravy, financí a také poradenství. Sortiment e-shopu je opravdu rozsáhlý a nechybí v něm samozřejmě ani chovatelské potřeby.

Mall.Cz Eshop

Připojte se k naší smečce MALL.“

Sortiment

Chovatelské potřeby v internetovém obchodě MALL.cz nabízí široký sortiment produktů pro majitele psů (krmivo, pamlsky, vitamíny, hračky, pelíšky, obojky, vodítka, antiparazitika, výcvik, boudy) i koček (antiparazitika, dvířka, hračky, krmivo, pamlsky, vitamíny, misky, škrabadla, pelíšky, kosmetické přípravky, přepravky, toalety), drobných zvířat (klece, krmivo, misky, přípravky a pomůcky pro péči o srst, postroje, přepravky, steliva), ptáků (hračky, krmítka, budky, klece, voliéry, krmivo, stelivo) či koní (gumové podlahy do stájí, krmivo, přípravky a pomůcky pro péči o srst, podestýlky, vitamíny) a také pro vášnivé teraristy (terarijní krmivo, terária, vybavení terárií) a akvaristy (akvária, akvarijní dekorace, filtry, chemické přípravky, krmivo, osvětlení, příslušenství, skříňky pod akvária, topítka, vzduchování). Kromě toho najdete v e-shopu také rozsáhlou nabídku příslušenství a pořídit zde můžete i různé akční sety, dárková balení apod. Všechno nabízené zboží pak naleznete přehledně seřazené pod těmito kategoriemi:

 • Novinky
 • Výprodej
 • Akční nabídka
 • Akce s dárkem
 • Akční sety
 • Psi
 • Kočky
 • Koně
 • Malá zvířata
 • Ptáci
 • Akvaristika
 • Teraristika
 • Příslušenství

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouČeská pošta (Balík Na poštu)
bankovní převoddoručení do 2-6 pracovních dnů
nákup na splátky (Home Credit)doručení v určený den
MALL Pay (platba do 14 dní)doručení o víkendu
kartou při odběru doprava u partnerského prodeje
dobírkaosobní odběr - MALL Box
osobní odběr - MALL Point
osobní odběr - výdejní místo MALL.cz
osobní odběr - výdejní místo Zasilkovna.cz
osobní odběr - výdejní místo Balikovna.cz

Hodnocení a recenze

Zákazníci internetového obchodu MALL.cz nejčastěji pozitivně hodnotí rychlost doručení, příznivé ceny a široký výběr zboží. Často jsou také spokojení s komunikací obchodu, který je většinou považován za spolehlivý. Zákazníci rovněž oceňují velký výběr různých druhů dopravy i platby a širokou nabídku služeb.

Mall.Cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Ne všichni zákazníci jsou s rychlostí doručení spokojení. MALL.cz však u každého produktu uvádí předpokládaný termín dodání a ten je ve většině případů dodržen. V některých případech dochází ke zdržení u dodavatele produktů, někdy je chyba na straně dopravce. E-shop se však vždy snaží zákazníky o situaci dostatečně informovat a hledat s nimi nejschůdnější řešení.

Proč zde nakoupit

Kontakty

Adresa (sídlo):

Internet Mall, a.s., U garáží 1611/1, Praha 7, 170 00

Adresa (reklamace):

Internet Mall – reklamační oddělení, Logistické centrum MALL CZ, Prologis Park Jirny, Hala DC5, rampa 79, Poděbradská 771, Jirny, 250 90

Telefon:

+420 296 245 025 (pracovní dny 8-20 h, víkend 9-18 h)

Facebook:

MALL.CZ

Instagram:

mall_czsk

YouTube:

MALL.CZ

Web:

www.mall.cz

Užitečné odkazy

Vaše zkušenosti

Máte zkušenosti s internetovým obchodem MALL.cz? Potěší nás, pokud se o ně s námi a ostatními čtenáři podělíte dole v komentářích!

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *