ZooFIX.cz: recenze a zkušenosti

Zoofix.cz logo

Internetový obchod ZooFIX.cz se specializuje na prodej doplňků zdraví pro psy a koně, zejména pak kloubní výživu. Nabízí opravdu kvalitní veterinární produkty, které fungují. Díky přímým kontaktům na české i zahraniční výrobce může e-shop tyto produkty navíc nabízet za výhodné ceny – dokonce ty nejlepší na našem trhu. Obchod se neustále rozvíjí a rozšiřuje svůj sortiment, v něm nyní naleznete také produkty určené kočkám a dalším zvířatům či lidem. Tým obchodu ZooFIX.cz tvoří lidé s vysokoškolským přírodovědným vzděláním a výběru produktů věnují velký čas i úsilí. Většina zboží je proto vyrobena přímo u nás či alespoň v Evropě a při jejich výrobě či distribuci je brán ohled na životní prostředí.

ZooFIX.cz e-shop

Zdravý pohyb, zuby i vzhled psů a koní.“

Sortiment

V sortimentu internetového obchodu ZooFIX.cz najdete produkty určené koním jako je kloubní výživa, vitamíny, doplňky stravy, přípravky urychlující hojení ran, určené pro péči o srst, hřívu či kopyta, repelenty, pamlsky či přípravky zlepšující sportovní výkon koní. Najdete zde také produkty určené psům v podobě kloubní výživy, péči o zuby, přípravků na průjem, pro lepší trávení nebo lepší imunitu, krmiva, pamlsků, vitamínů, doplňků stravy, rostlinných a rybích olejů, přípravků pro zdraví a hygienu a dalšího vybavení pro psy (hračky, obojky, vodítka apod.). Kočkám zde můžete nakoupit krmivo, pamlsky, vitamíny, doplňky stravy, antiparazitika, přípravky pro zdravé zuby a lepší hojení ran, misky a hračky. Najdete zde rovněž něco málo pro ostatní zvířata jako jsou ptáci či hlodavci a pro sebe zde můžete zakoupit přípravky na imunitu, kloubní výživu, pro péči o tělo a vlasy, různé bylinky a tinktury či vybavení do přírody nebo domácnosti. To vše najdete přehledně seřazené v těchto kategoriích:

  • Pro koně
  • Pro psy
  • Pro kočky
  • Akce
  • Pro lidi

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouČeská pošta (Balík Do ruky)
bankovní převodPPL
dobírkaosobní odběr - výdejní místo Balikovna.cz
osobní odběr - výdejní místo Zasilkovna.cz

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří mají zkušenosti s nákupem v internetovém obchodě ZooFIX.cz, nejčastěji chválí rychlost doručení a komunikaci obchodu. Dále je většina zákazníků velmi spokojená s širokou nabídkou e-shopu, příznivými cenami a v neposlední řadě s vysokou kvalitou produktů.

ZooFIX.cz Heureka

Některým zákazníkům nebylo objednané zboží doručeno v očekávané době. Ke zdržení doručování dochází ve vytížených měsících, zejména pak kolem Vánoc. O možném prodlení ovšem obchod informuje na svém webu. Někteří zákazníci nebyli spokojení s kvalitou doručeného zboží, v takovém případě však mají možnost využít vrácení zboží či reklamace.

Proč zde nakoupit

Kontakty

Adresa:

ZooFIX.cz, Masarykova 445, Koryčany, 768 05

Telefon:

+420 778 510 530

E-mail:

[email protected]

Web:

www.zoofix.cz

Užitečné odkazy

Vaše zkušenosti

Máte zkušenosti s internetovým obchodem ZooFIX.cz? Budeme rádi, pokud se o ně podělíte s námi a ostatními čtenáři dole v komentářích!

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *