Časkrmení.cz: recenze a zkušenosti

Caskrmeni.cz logo

Internetové chovatelské potřeby Časkrmení.cz nabízí produkty pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, rybičky, koně, slepice, fretky či holuby. E-shop funguje na českém trhu již více než 5 let a za tu dobu si vybudoval své pevné postavení. Zákazníkům je k dispozici non-stop zákaznická linka a Časkrmení.cz nabízí i řadu dalších výhod.

Časkrmení.cz e-shop

U nás budete mít vždy na koho se obrátit!“

Sortiment

V internetovém obchodě Časkrmení.cz můžete svým pejskům a kočkám pořídit krmivo, misky a pamlskovníky, kosmetiku a vše pro péči a hygienu, hračky, vodítka, obojky, náhubky, postroje, pelíšky, deky, polštáře, koše, oblečky a další módní doplňky, tašky, přepravky, klece, ohrádky, kotce, výběhy, kočárky, přívěsky, adresáře, lokátory, klikry, čtečky čipů, sportovní potřeby, hárací kalhotky, záchody, sběrače a další potřeby na exkrementy, ochranné límce, antiparazitika, zdravotní potřeby, literaturu, samolepky, doplňky a dekorace a také módu pro chovatele. Hlodavcům zde navíc můžete koupit klece, králíkárny, ohrádky, ploty, pletiva, napáječky a pítka, krmítka, pelíšky, prolézačky, kolotoče, okusovadla či podestýlky. Pro ptáky mají v e-shopu Časkrmení.cz navíc klece, voliéry, hnízda, budky, krmítka i pítka, pro rybičky akvária, písky a kameny, dekorace a vše pro čištění akvárií a úpravu vody, osvětlení a hnojiva. A kromě toho zde najdete také vše potřebné pro chov koní, slepic, fretek či holubů včetně krmiva, přípravků a prostředků pro péči, hygienu a zdraví a také vše pro jejich pohodlí a bezpečí. Veškeré nabízené produkty najdete přehledně seřazené v těchto kategoriích:

 • Psi
 • Kočky
 • Hlodavci
 • Ptáci
 • Koně
 • Rybičky
 • Slepice
 • Fretky
 • Holubi
 • Akce, Výprodej

Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
bankovní převodvybraný kurýr
Paypal
dobírka

Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří mají zkušenost s nákupem v internetovém obchodě Časkrmení.cz, nejčastěji pozitivně hodnotí rychlost doručení, příznivé ceny produktů, širokou nabídku a rovněž komunikaci obchodu. Ten se snaží ke všem případným potížím s objednávkou či doručením přistupovat velmi aktivně a vstřícně.

Časkrmení.cz Heureka
Zdroj: Heureka.cz

Internetový obchod měl problémy s pozdě doručenými objednávkami. Tyto potíže však vznikaly na straně dopravce a obchod na ně reagoval jeho výměnou. Od té doby dochází k opožděnému doručení jen výjimečně.

Proč zde nakoupit

 • Produkty jsou pravidelně nabízené v akcích a výprodejích.
 • Časkrmení.cz připravil pro své zákazníky aplikaci, se kterou je nakupování zde výrazně jednodušší a rychlejší. Aplikace je pro zákazníky zdarma ke stažení v Google Play či App Store.

Kontakty

Adresa:

Bc. Miroslav Beran, Jana Zajíce 953, Pardubice, 530 12

Telefon:

+420 733 577 670 (non-stop)

E-mail:

[email protected]

Web:

www.caskrmeni.cz

Užitečné odkazy

Vaše zkušenosti

Také jste nakoupili v internetovém obchodě Časkrmení.cz? Potěší nás, pokud se o své zkušenosti podělíte s námi a ostatními čtenáři dole v komentářích!

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *