|

Co si myslí Noor o granulích na míru od Haffit.cz?

Haffit krmivo na míru

Granule na míru jsou v posledních letech velmi oblíbené a na své popularitě rozhodně neztrácí – spíše naopak. Rozhodli jsme se proto tento trend vyzkoušet na „vlastní tlamu“, s pomocí Haffit.cz a psíka Noora.

Představení Haffit.cz

Haffit.cz logo

Haffit.cz je česká rodinná firma ze Sezemic u Pardubic. Zde je také vlastní potravinářský provoz této značky, který využívá moderní technologie. Firma se na trhu s krmivy pohybuje více než 25 let a na granulích na míru Haffit.cz se podílí také nutriční specialistka či veterinární lékařka. Haffit.cz jsou čerstvě pečené polštářky plněné masem. Jsou měkké, takže s nimi nebudou mít problém ani štěňata či starší psi. Haffit.cz si zakládá na přirozené chuti i vůni těch nejkvalitnějších surovin. Polštářky jsou vlastnoručně připravované a vždy čerstvé, neobsahují žádné konzervanty. Haffit.cz nově nabízí také kompletní krmiva sestavená podle nejoblíbenějších kombinací jejich zákazníků: Haffit Blue. Granule na míru mohou obsahovat kuřecí, hovězí, vepřové, kachní, jehněčí maso či zvěřinu, lososa a nebo tresku. Z příloh je na výběr z rýže, brambor, kukuřice a hrachu. Granule na míru od Haffit.cz můžete také obohatit o heřmánek, meduňku, mátu, jablko, olej z tresčích jater či vaječný bílek.


Objednáváme granule na míru

Na webu Haffit.cz jsme vyplnili všechny potřebné údaje, aby byly granule šité na míru přesně Noorovi. Celé prostředí je uživatelsky velmi příjemné, přehledné a opravdu jednoduché. Objednat granule na míru vám zabere jen chvilku. Některé informace navíc vůbec vyplňovat nemusíte. Co všechno jsme museli při objednávání granulí na míru vyplňovat?

Jméno

Haffit.cz výběr granulí - jméno psa
Haffit.cz připraví granule přesně na míru pro Noora

Je jen na vás, jaké uvedete jméno, Haffit.cz jeho pravost ověřovat nebude. My jsme neměli důvod Noorovo jméno tajit. Jeho jméno se pak objevilo na balíčcích s krmivem, na odměrce či na zaslaném dárku. Udat jméno pejska je velmi praktické zejména tehdy, máte-li více psů a objednáváte pro ně různé granule na míru.

Plemeno

Každé plemeno je jiné a na krmivo má své specifické požadavky. Pokud plemeno svého psa znáte, stačí zadat jeho název do pole. Během psaní vám bude vyjíždět nabídka plemen obsahující vámi zadaná písmena. To vám jednak usnadní vyplňování a jednak je to velmi šikovné, pokud si nejste jistí, jak se přesně dané plemeno píše.

Haffit.cz výběr granulí - plemeno psa
Našeptávač vám pomůže zvolit správné plemeno psa

Jestliže plemeno pejska neznáte, dostanete na výběr několik typů plemen: trpasličí, malé, střední, velké a obří. U každého typu najdete obecné detaily o hmotnosti či typických zástupcích. Díky tomu si uděláte lepší představu a snadněji odhadnete, do jakého z těchto typů váš pes spadá. Náš Noor je čistokrevný whippet, takže my měli jasno.

Fotografie

Granule na míru od Haffit.cz mají být co nejvíce osobní. K tomu pomáhá zadané jméno a případně také právě fotografie. My jsme Noorovu fotku samozřejmě nahráli a měli velkou radost, když se objevila na krabici s granulemi. Máte pak pocit, že zaslané granule jsou opravdu šité na míru právě vašemu chlupáčovi.

Haffit krmivo recenze: zásilka od Haffit s fotkou a jménem pejska
Dorazil nám balík pro Noora.

Narozeniny a pohlaví

Požadavky na krmivo se liší také podle věku pejska. Pokud víte přesné datum, kdy se váš mazlíček narodil, je to nejlepší. V jiném případě zkuste jeho věk alespoň co nejpřesněji odhadnout. Věk psa je velmi důležitý zejména u štěňat, jejichž požadavky se mění skoro s každým dalším týdnem života. Když zadáte datum narození, Haffit.cz vám navíc k pejskovým narozeninám pošle dárek. V dalším kroku vyberete pohlaví psa, které je opět důležité pro vypočtení správné krmné dávky. Pokud máte fenku, Haffit.cz se vás zeptá, zda je březí nebo kojí. Jestliže ano, je nutné se na konkrétním složení domluvit individuálně, protože potřeby březích či kojících fenek jsou opravdu specifické. Náš Noor je statný chlapík, a tak jsme tohle řešit nemuseli.

Hmotnost a kondice

Potřebujete, aby váš pes shodil nějaké to kilo? Nebo ho naopak nabral? I s tím vám může Haffit.cz pomoci. Na výběr je z několika typů kondice: Hubený – podvyživený, Mírná podváha, Ideální, Mírná nadváha a Obézní. Jestliže si nejste jistí, v jaké kondici váš pes je, pomohou vám ilustrační obrázky.

Haffit.cz výběr granulí - kondice psa
Poznáte, v jaké kondici je váš pes?

Na nich je pes v dané kondici z bočního pohledu i z pohledu shora, což vás může navést, jak odhadnout kondici svého psa nejpřesněji. Noor je podle všeho v kondici ideální, pro nás je tedy vhodné, aby jeho granule na míru nadále udržovaly jeho současnou váhu.

Aktivita

Každý pes je jinak aktivní a jeho krmivo by tuto jedinečnost mělo odrážet. V tomto kroku si vyberete, jestli je váš pes gaučový pes, nebo aktivní (sportovec či pracující), případně jestli má běžnou aktivitu, nebo zvýšenou. Ke každému typu aktivity je pak krátký popis, což vám pomůže lépe pochopit a určit, jaká aktivita odpovídá té vašeho pejska. Noor je jako správný whippet pořádně aktivní a potřebuje proto od svého krmiva dostatek energie na své neplechy.

Video: Objednávka granulí, unboxing a krmivo v akci.

Zvýšená citlivost

Dalším krokem při výběru granulí na míru od Haffit.cz je informace o alergiích. Jestliže váš pes trpí alergií na některou suroviny, můžete ji v nabízeném seznamu vybrat a Haffit.cz se postará o to, aby ji granule neobsahovaly. Jen se dobře zamyslete nad tím, zda je váš pes opravdu na danou surovinu alergický. Někdy se totiž stává, že pes něco špatně snáší jen proto, že se mu toho dostává ve špatné kvalitě. Granule na míru od Haffit.cz ale využívají suroviny té nejvyšší kvality, a tak by psům neměly způsobovat žádné potíže. Noor sní všechno a všechno zvládá dobře, tento krok jsme tedy mohli přeskočit.

Z jakých surovin jsou granule od Haffit.cz složené?

Poté jsme se dostali k samotnému výběru složení našich granulí na míru. Haffit.cz vám nabídne několik surovin a vy sami si z nich vyberete dvě (maso a přílohu), které budou granule obsahovat. Díky tomu máte o složení granulí pro vašeho psa opravdu dokonalý přehled. Na výběr je z několika typů mas a příloh. Maso můžete vybrat kuřecí, jehněčí, kachní, vepřové, tresčí, hovězí, zvěřinu či lososa. Z příloh je na výběr rýže, brambory, hrách a kukuřice. U každé suroviny je navíc krátký popis, abyste věděli, proč je daná surovina dobrá a co vašemu pejskovi poskytne. Každé maso stojí různě, najdete zde proto i orientační informaci o ceně. Nejlevnější typy mas jsou označené jedním symbolem dolaru, ty nejdražší pak třemi.

Haffit.cz výběr granulí - suroviny
Suroviny pro granule na míru si zvolíte vy sami

My jsme vybrali granule složené z jehněčího masa, které je velmi chutné a krásně voní, je výživné a pejskům se snadno tráví. K příloze jsme Noorovi objednali rýži, která má také báječné výživové hodnoty a přitom je dietní.

Haffit.cz má pro vás vždy něco navíc

Po vybrání surovin na vás čeká závěrečné shrnutí vaší objednávky. Jsou zde stručně shrnuté vámi zadané údaje, které si tak můžete ještě naposledy zkontrolovat. Podle udané hmotnosti, kondice a aktivity vám Haffit.cz vypočítá také doporučenou denní dávku. Dále zde najdete podrobnější informace o vybraných surovinách včetně obsahu proteinů, tuků, vlákniny, minerálů a poměru vápníku a fosforu. Máte navíc ještě možnost dokoupit si suroviny, které udělají dobře psí duši: meduňku, heřmánek nebo mátu. My jsme Noorovi přiobjednali heřmánek, který zklidňuje a dobře působí na psí žaludek. Poté už se stačí pouze rozhodnout, na kolik týdnů si krmivo objednáváte. U dospívajících psů se doporučuje objednávat krmivo na kratší dobu, protože jak pes roste, mění se jeho potřeby a krmivo je dobré jim neustále přizpůsobovat.

Granule na míru od Haffit.cz konečně dorazily!

Haffit krmivo na míru
Obsah balíku.

Noor čekal na své granule na míru od Haffit.cz jenom dva dny. Granule na míru nepřišly v jednom velkém balení, ale byly rozdělené do několika menších balíčků. Za nás je to skvělé řešení a hlavně praktické, zvláště, když cestujete. Spolu s granulemi jsme dostali také personalizovanou odměrku a kartičku s připomenutím doporučené denní dávky – jak granulí, tak heřmánkových kapek. Nechybělo ani doporučení rozdělit denní dávku na dvě: na snídani a večeři, s ohledem na Noorův věk.

Haffit.cz nám poslal také návod, jak na jejich granule na míru postupně přejít. Velmi oceňujeme rovněž uvedení podrobného složení, výživových hodnot a dalších důležitých informací. Haffit.cz nám do balíku přibalil ještě krásnou dřevěnou kostičku s Noorovým jménem. Ta má velký úspěch u obou psů. Kostička sice už po pár minutách ztratila většinu ze své krásy a je z ní dost nepořádku, my jsme za ni ale rádi. Noor i Kohi neustále něco vymýšlí a díky této pozornosti od Haffit.cz nemají chuť ani čas kousat něco jiného.

Jak vypadají samotné granule na míru od Haffit.cz?

Mají podobu polštářků a na povrchu jsou báječně křupavé. Po rozpůlení mají uvnitř velmi příjemnou konzistenci a ze všeho nejvíce nás – hlavně Noora – nadchla úžasná masová vůně. Podle toho, jak se Noor po vyzkoušení olizoval, mu granule na míru od Haffit.cz nesmírně chutnají. A nejen Noorovi, jeho psí kamarád Kohi musel granule samozřejmě také ochutnat a po nějaké době už nic jiného nechtěl. Nás osobně nadchly granule ještě z jednoho důvodu. Noor měl delší dobu problém s průjmem, který ho trápil několikrát do týdne. Poté, co přešel plně na granule na míru od Haffit.cz, má trávení bezproblémové.

Haffit krmivo recenze: konzistence granulí
Konzistence granulí Haffit.

Výhody a nevýhody granulí na míru od Haffit.cz

  • krmivo šité přesně na míru vašemu pejskovi – vy sami si určujete, co budou granule obsahovat
  • granule na míru Haffit.cz jsou vyrobené ze surovin té nejvyšší kvality, které jsou určené pro lidskou spotřebu, a neobsahují žádnou chemii
  • získáte dokonalý přehled o tom, co váš pes jí, a složení krmiva můžete upravovat podle jeho potřeb
  • granule jsou vlastnoručně připravované v malém závodě v Sezemicích u Pardubic a jsou vždy čerstvě napečené právě pro vás
  • Haffit.cz má přehled o množství granulí, které si objednáváte, a vždy vás e-mailem upozorní, že je čas objednat další várku granulí
  • granule na míru přijdou rozdělené do několika pytlíků, aby si zachovaly co nejdéle svou čerstvost, s tím se však bohužel pojí vyšší množství plastového odpadu
  • cena krmiva na měsíc se pohybuje mezi 1 200 Kč, což může být pro některé majitelé, zejména početnějších smeček, příliš drahé
  • granule od Haffit.cz jsou voňavé a chutné a pokud máte v domácnosti více psů, budete je muset pravděpodobně objednávat pro všechny chlupáče – jakmile je psi jednou ochutnají, jiné už nechtějí
  • vyplňování objednávky je jednoduché, někomu ale může větší množství otázek vadit (při dalších objednávkách však údaje nemusíte vyplňovat znovu a některé jsou navíc nepovinné, takže jejich vyplnění můžete zcela vynechat)
  • granule se vyrábí až po dokončení objednávky a čekací doba může být i několik dní, nejčastěji se psi svých granulí dočkají za 2-4 dny

ZeměZvířat má pro vás granule Haffit.cz za ještě lepší ceny!

Granule na míru nepatří mezi nejlevnější krmiva. Pokud se vám tento typ krmiva líbí, ale jejich pořízení by výrazně ovlivnilo váš rozpočet, existuje několik řešení. Na Haffit.cz jsou pravidelně různé akce a slevy. Při objednávce za určitou hodnotu máte navíc dopravu zdarma. A my vám pomůžeme ušetřit ještě více. V naší sekci Tipy na slevy najdete slevové kupóny, s kterými pořídíte to nejlepší pro vašeho pejska za fajn ceny.

Časté otázky okolo granulí na míru Haffit

Je Haffit vhodný pro mladé i staré psy?

Ano, krmivo Haffit je vhodné pro psy všech věkových skupin. Polštářky jsou velmi dobře stravitelné. Navíc jsou granule přesně na míru vašeho psa, takže tím se zvyšuje přístupnost živin.

Jak se objednávají granule Haffit?

Velice jednoduše. Objednávka má několik fází, ve kterých zadáváte údaje jako věk, váha, rasa a podobně. To vše je důležité pro správné sestavení krmiva na míru. Více vám prozradí naše recenze Haffit.

5/5 - (15 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *