Haffit krmivo na míru

Co si myslí Noor o granulích na míru od Haffit.cz?

5/5 - (1 vote)

Granule na míru jsou v posledních letech velmi oblíbené a na své popularitě rozhodně neztrácí – spíše naopak. Rozhodli jsme se proto tento trend vyzkoušet na „vlastní tlamu“, s pomocí Haffit.cz a psíka Noora.

Představení Haffit.cz

Haffit.cz logo

Haffit.cz je česká rodinná firma ze Sezemic u Pardubic. Zde je také vlastní potravinářský provoz této značky, který využívá moderní technologie. Firma se na trhu s krmivy pohybuje více než 25 let a na granulích na míru Haffit.cz se podílí také nutriční specialistka či veterinární lékařka. Haffit.cz jsou čerstvě pečené polštářky plněné masem. Jsou měkké, takže s nimi nebudou mít problém ani štěňata či starší psi. Haffit.cz si zakládá na přirozené chuti i vůni těch nejkvalitnějších surovin. Polštářky jsou vlastnoručně připravované a vždy čerstvé, neobsahují žádné konzervanty. Haffit.cz nově nabízí také kompletní krmiva sestavená podle nejoblíbenějších kombinací jejich zákazníků: Haffit Blue. Granule na míru mohou obsahovat kuřecí, hovězí, vepřové, kachní, jehněčí maso či zvěřinu, lososa a nebo tresku. Z příloh je na výběr z rýže, brambor, kukuřice a hrachu. Granule na míru od Haffit.cz můžete také obohatit o heřmánek, meduňku, mátu, jablko, olej z tresčích jater či vaječný bílek.


Na webu Haffit.cz jsme vyplnili všechny potřebné údaje, aby byly granule šité na míru přesně Noorovi. Celé prostředí je uživatelsky velmi příjemné, přehledné a opravdu jednoduché. Objednat granule na míru vám zabere jen chvilku. Uvedli jsme jméno pejska, jeho rasu (v našem případě whippet), dále jsme přidali i Noorovu fotku. Zadali jsme věk našeho mazlíka, uvedli, že se jedná o psa a nikoliv fenku, napsali Noorovu váhu a odhadli jeho kondici, popsali míru jeho aktivity a informovali o případných alergiích.

Poté jsme se dostali k samotnému výběru složení našich granulí na míru. Vybrali jsme granule složené z jehněčího masa, které je velmi chutné a krásně voní, je výživné a pejskům se snadno tráví. K příloze jsme Noorovi objednali rýži, která má také báječné výživové hodnoty a přitom je dietní. Nakonec jsme ještě přiobjednali heřmánek, který zklidňuje a dobře působí na psí žaludek.

Noor čekal na své granule na míru od Haffit.cz jenom dva dny. Na krabici je jeho fotka, kterou jsme při objednávce nahráli, což se nám všem moc líbilo. Granule na míru nepřišly v jednom velkém balení, ale byly rozdělené do několika menších balíčků. Za nás je to skvělé řešení a hlavně praktické, zvláště, když cestujete.

Video: Objednávka granulí, unboxing a krmivo v akci.
Haffit krmivo recenze: zásilka od Haffit s fotkou a jménem pejska
Dorazil nám balík pro Noora.
Haffit krmivo na míru
Obsah balíku.

Spolu s granulemi jsme dostali také personalizovanou odměrku a kartičku s připomenutím doporučené denní dávky – jak granulí, tak heřmánkových kapek. Nechybělo ani doporučení rozdělit denní dávku na dvě: na snídani a večeři, s ohledem na Noorův věk. Haffit.cz nám poslal také návod, jak na jejich granule na míru postupně přejít. Velmi oceňujeme rovněž uvedení podrobného složení, výživových hodnot a dalších důležitých informací.

Jak vypadají samotné granule na míru od Haffit.cz? Mají podobu polštářků a na povrchu jsou báječně křupavé. Po rozpůlení mají uvnitř velmi příjemnou konzistenci a ze všeho nejvíce nás – hlavně Noora – nadchla úžasná masová vůně. Podle toho, jak se Noor po vyzkoušení olizoval, mu granule na míru od Haffit.cz nesmírně chutnají. A nejen Noorovi, jeho psí kamarád Kohi musel granule samozřejmě také ochutnat a po nějaké době už nic jiného nechtěl. Nás osobně nadchly granule ještě z jednoho důvodu. Noor měl delší dobu problém s průjmem, který ho trápil několikrát do týdne. Poté, co přešel plně na granule na míru od Haffit.cz, má trávení bezproblémové.

Haffit krmivo recenze: konzistence granulí
Konzistence granulí Haffit.

Haffit.cz nám do balíku přibalil ještě krásnou dřevěnou kostičku s Noorovým jménem. Ta má velký úspěch u obou psů. Kostička sice už po pár minutách ztratila většinu ze své krásy a je z ní dost nepořádku, my jsme za ni ale rádi. Noor i Kohi neustále něco vymýšlí a díky této pozornosti od Haffit.cz nemají chuť ani čas kousat něco jiného 🙂

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *