Jaké jsou naše dojmy z Mystery Boxu III. od Superzoo.cz?

SuperZoo Mystery Box III. pro kočky

Tentokrát jsme se rozhodli otestovat dobroty a další produkty určené kočkám. Sehnali jsme si ochotného kočičího testera, který nám při rozbalování asistoval. Co na věci, které nám poslali ze Superzoo.cz, kocour Malej říká?

Mystery Box je balíček s produkty, které zájemcům po domluvě zasílá vybraný e-shop. S ním si dopředu domluvíte, pro jaké zvíře produkty potřebujete a můžete upřesnit i další parametry. Co přesně ale obdržíte, to nikdy nevíte. Proto se tomu v překladu říká doslova „záhadná krabice“. Zájemce obdržené produkty vyzkouší a posléze na ně zveřejní recenzi, z které mohou čerpat další zákazníci e-shopu. Jedná se o formu propagace e-shopu a produktů.

Další balík, za který týmu v Superzoo.cz moc děkujeme, obsahoval granule, pamlsky, misku a také hračku – to vše pro kočky. Hračka je prut s peříčky Magic Cat. Plastový prut je dlouhý asi 45 cm a na jeho konci jsou barevná peříčka. Malej je hravý stejně jako všechny kočky a s touhle hračkou se dokáže zabavit na dlouhé chvíle. Jediné omezení pro něj je to, že mu musí prut někdo držet, a výdrž jeho majitelů není zas tak dlouhá. Je to ale skvělý způsob nejen, jak zabavit svého kočičáka, ale taky jak se s ním sblížit a užít si společně strávené chvíle.

Dále jsme v Mystery Boxu od Superzoo.cz našli dvoje pochoutky. Jedná se o pamlsky značky Ontario v praktickém malém balení, které můžete brát s sebou, pokud s kočkou někam cestujete. Jedny pamlsky mají příchuť kuřecí maso a sýr, druhé jsou z kachny. Malej se mohl po kachních šťavnatých kouscích utlouct a měli jsme co dělat, abychom je stihli uklidit z jeho dohledu dříve, než je všechny sní (a zadusí se s nimi). Kuřecí maso a sýr mu tolik nechutnali, ale sto koček, sto chutí…

V balíčku jsme našli také granule od Ontaria. Je to superprémiové krmivo pro kočky ve věku od jednoho roku do sedmi let, které mají nízký obsah bílkovin. Tyhle granule jsou prý určené pro vybíravé kočky, což náš Malej rozhodně je. A můžeme potvrdit, že ačkoliv mu granule jinak moc nejedou, tak tyhle mu chutnaly náramně. Granule jistě potěší i majitele, protože obsahují sušené ovoce a zeleninu, různé bylinky a koření a spousty minerálů a vitamínů, které mají pozitivní účinky na kočičí zdraví.

Protože už je v běhu sezóna ektoparazitů, tedy klíšťat, blech a podobně, poslali nám ze Superzoo.cz taky úžasný antiparazitní obojek pro kočky od Beapharu. Ten kočky před parazity chrání a zároveň je dokáže také zlikvidovat, pokud už jimi kočka napadena je. Před blechami by kočku měli ochránit asi 8 měsíců. To teď nedokážeme posoudit, náš Malej klíšťata nebo blechy zatím nikdy neměl. Beaphar je ale známá značka, takže věříme, že je obojek hodně kvalitní a opravdu účinkuje.

Velkou radost jsme měli také z krásné misky od Magic Cat, kterou můžete využít i na krmivo, i na vodu. Má moc hezký černý design s potisky rybích kostí a je také skvěle těžká, takže se při používání nesmeká po podlaze a necestuje po celém bytě. Miska je keramická a Malej si ji jistě společně s dobrotami od Superzoo.cz užije.

Ani tentokrát nám Superzoo.cz nezapomněli přibalit nějaký dárkový předmět. Tentokrát se jednalo o moc pěknou plátěnou tašku, kterou určitě využijeme. Nejspíš na nákup kočičích dobrot 🙂

Produkty z Mystery Boxu III od Superzoo.cz

Prut s peříčky Magic CatPrut s peříčky Magic Cat
Plastový prut o délce 45 cm, který má na konci několik barevných peříček dlouhých přibližně 19 cm. Hračka určená pro společné chvíle majitele s kočičím mazlíčkem.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Pamlsky Ontario Chicken and Cheese BitesPamlsky Ontario Chicken and Cheese Bites
Měkké doplňkové krmivo určené kočkám s kuřecím masem a sýrem. Pamlsky s vysokou chutností jsou báječné jako odměna či něco dobrého na zub.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Pamlsky Ontario Boiled Duck Breast FilletPamlsky Ontario Boiled Duck Breast Fillet
Pamlsky v podobě měkkých a šťavnatých kousků z kachních prsou. Doplňkové krmivo plné potřebných živin je určené pro kočky od 4 měsíců a hodí se jako odměna.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Granule Ontario Cat ExigentGranule Ontario Cat Exigent
Kompletní krmivo v superprémiové kvalitě. S kuřecím masem, sušeným ovocem a zeleninou a lososovým olejem. Obsahuje důležité živiny a minerály a jen minimum obilovin.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Antiparazitní obojek pro kočky Beaphar CatShieldAntiparazitní obojek pro kočky Beaphar CatShield
Vodě odolný obojek, který kočkám poskytuje účinnou a dlouhodobou ochranu před ektoparazity (blechy, klíšťata). Zároveň dokáže parazity i zlikvidovat. Vhodný pro kočky od 6 měsíců.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Miska Magic CatMiska Magic Cat
Keramická miska s nápisem a potiskem rybích kostí. Miska má rozměry 15 × 15 cm a je vysoká 4,5 cm. Je dostatečně těžká, aby se nepohybovala po podkladu. Lze použít na krmivo i vodu.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *