Recenze: Cat Mate dávkovač krmiva pro kočky a malé psy

Dávkovač krmiva Cat Mate

Technologie se neustále vyvíjí a usnadňují nám každodenní život. Dávkovač krmiva je šikovný pomocník, který nás zbaví starostí při péči o naše domácí mazlíčky. Jak přesně funguje a jaké jsou jeho hlavní výhody? A proč patří Cat Mate dávkovač krmiva k těm nej na trhu?

Co je dávkovač krmiva a proč ho pořídit?

Dávkovač krmiva je šikovný pomocník, který zajistí vašemu domácímu mazlíčkovi pravidelný přísun krmiva. Usnadní vám tak krmení v době vaší nepřítomnost, ať už na pár hodin během dne, nebo i na několik dní. Díky automatickému dávkovači krmiva máte vždy jistotu, že váš pes či kočka dostali své jídlo vždy ve stejný čas. Dávkovač krmiva je vybaven zásobníkem na několik dávek krmiva a časovačem, na kterém si nastavíte počet dávek a přesný čas. Jakmile tato doba nastane, otevře se otvor a vysype se určené množství krmiva. Některé dávkovače krmiva jsou vybavené i dalšími vymoženostmi jako je kamera či mikrofon a reproduktor, takže přes dávkovač můžete svého mazlíčka sledovat a také s ním komunikovat. Některé modely je navíc možné ovládat i dálkově a v případě potřeby trochu krmiva přidat. Díky dávkovači krmiva už nebudete muset myslet na pravidelné doplňování misky s krmivem a můžete se plně věnovat hraní se svým čtyřnohým přítelem.

Cat Mate dávkovač krmiva pro kočky a malé psy

Dávkovač krmiva Cat Mate je určen pro krmení koček a menších plemen psů. Celá miska je rozdělena na 5 částí a umožňuje tak nastavit až pět dávek. Do každé části se vejde přibližně 330 gramů krmiva. V nastaveném čase se vždy otevře jedna přihrádka s krmivem, ostatní zůstávají zavřené a zvíře se k nim nedostane. Do misek lze vložit jak granule, tak mokré krmivo. Díky chladícím tělesům umístěným ve spodní misce je krmivo po celou dobu udržováno čerstvé. Čerstvost pomáhá zajišťovat také vysoce kvalitní těsnění. Dávkovač krmiva Cat Mate je dále vybaven LCD displejem s časovačem na bateriový provoz. Ten se velmi jednoduše ovládá a nastavuje, a to až na 90 hodin. Víko i misku dávkovače krmiva Cat Mate lze odejmout a umýt, i v myčce na nádobí. Dávkovač krmiva je napájen 3 bateriemi AA a je vybaven indikátorem stavu baterie.

Technické parametry Dávkovače krmiva Cat Mate

 • 5 přihrádek na krmivo
 • každá přihrádka pojme cca 330 g krmiva
 • průměr: 29 cm
 • napájení: 3 baterie AA (nejsou součástí balení)
 • průměrná výdrž: až 1 rok
 • materiál: umělá hmota

5 důvodů, proč pořídit Dávkovač krmiva Cat Mate

 • odnímatelné omyvatelné víko a miska
 • ukazatel stavu baterie
 • 2 chladící podložky na chlazení krmiva
 • LCD displej s digitálním časovačem
 • jednoduché nastavení až 5 dávek denně

Obchody, kde pořídíte Dávkovač krmiva Cat Mate

Zoohit.cz logoPřejít do obchoduRecenze obchodu
4.2/5 - (4 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *