| |

Brit Care – recenze kvalitního krmiva pro psy

Brit Care Recenze

Péče o zdraví vašeho pejska by měla být vždy na prvním místě. Proto věnujte zvýšenou pozornost při výběru vhodných granulí. Ty musí být vyvážené, lehce stravitelné a měly by předcházet nežádoucím vlivům. Přesně takové jsou granule Brit Care. 

Granule pro psa vybírejte vždy podle aktuálních potřeb

Věděli jste, že správně zvolená výživa může u psa ovlivňovat jeho zdravotní stav, aktivitu, imunitu i kondici až z 80%? Pak výběru granulí věnujte opravdu zvýšenou péči. Jedině správně zvoleným složením granulí budete u svého psa předcházet nemocem, a tím i následné léčbě u veterináře. Výživu vašeho psa máte plně ve svých rukou. V kombinaci s přiměřeným pohybem a psychickou pohodou, můžete vašeho mazlíčka udržovat dlouhodobě ve skvělé kondici. 

TIP

Chcete kvalitní krmivo pro psa? Zkuste náš článek, kde najdete, nejlepší granule pro psa.

Prémiové krmivo pro psy Brit Care je „Prevence výživou“

Pokud svému čtyřnohému parťákovi chcete dopřát opravdu to nejlepší, pak jistě chcete, aby vámi vybrané granule byly dobře stravitelné a vyhovovaly i po ostatních směrech. Krmivo Brit Care má nový design a vylepšené složení. Vstupní suroviny jsou jen z té nejvyšší jakosti. K dobrému trávení přispívá výborná vstřebatelnost a využitelnost krmiva a rozdělení do 3 řad. Hypoalergenní receptury Lamb and Rice, bezobilné granule Salmon and Potato a řada Special Care s různými druhy masa. Tento široký výběr vám zaručí, že vyberete nejlepší krmení přesně podle potřeb vašeho psa.

Jak vybrat ideální granule pro vašeho pejska?

Vyberte svému psovi nejlepší kvalitní granule z řady Brit Care. Řiďte se při výběru individuálními nároky svého psa. Pouze zdravý pes se může pyšnit krásnou srstí, zdravou kůží bez lupů a bezproblémovým zažíváním a silnou imunitou. To co někteří ušetří na krmné dávce, za nějaký čas utratí na veterině. Myslete dopředu, volte kvalitní ověřené krmivo v superprémiové kvalitě. Brit Care jsou krmiva vyrobena v České Republice v top kvalitě. Ucelená řada hypoalergenních granulí vám dovolí vybrat krmení plné masa přesně podle specifických nároků, velikosti a věkové kategorie vašeho psa. 

Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice

Hypoalergenní krmivo pro dospělé psy je určené pro větší plemena. Ve složení najdete velký obsah jehněčího masa, které podporuje dobrý stav kloubů, správné zažívání a ochranu buněk vašeho psa. 

Brit Care Adult

Brit Care Adult

Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice patří mezi nejvyhledávanější kompletní  hypoalergenní krmivo pro psy určených pro velká plemena, které je díky receptuře ideální pro nutričně citlivé psy. Dlouhodobé používání určitých látek může často vyvolat alergie na potraviny. Mezi složky vyvolávající alergie patří zdroje sacharidů jako pšenice, kukuřice a sója. Psi jsou často také citliví na různé zdroje živočišných bílkovin. V krmivu Brit Care jsou tyto typické alergeny vyloučeny, díky čemuž je organismus vašeho psa těchto alergenů zbaven a je zajištěna co nejlepší kompatibilita. Vysoký obsah jehněčího masa z novozélandských farem té nejlepší kvality funguje v tomto krmivu jako jediný zdroj živočišných bílkovin (single-protein). Jehněčí má velmi výraznou chuť a velmi nízký alergenní potenciál. Rýže se považuje za dobře stravitelnou a dobře snášenou a zastupuje v tomto krmivu jediný zdroj sacharidů. 

Velká plemena psů mají problémy s klouby. Zvláštní receptura granulí Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice obsahuje chondroitin, glukosamin a omega-3 mastné kyseliny, podporující zdraví a funkčnost kostí, šlach a vazů, jakož i zachování kloubní chrupavky. 

Prebiotické látky MOS a FOS zajišťují harmonické trávení, podporují dobré bakterie ve střevech a působí proti šíření patologických bakterií. 

Klady:

  • hypoalergenní, kompletní krmivo pro dospělé psy velkých plemen
  • ideální pro nutričně citlivé psy a alergiky
  • bohaté na omega-3 mastné kyseliny: obsažené v lososovém oleji, pro zdravou funkci mozku, zdravou kůži a lesklou srst
  • složení výhradně z přírodních zdrojů: žádné syntetické látky nebo umělá náhrada protein

Brit Care Weight Loss Rabbit & Rice 

Má váš pes problémy s nadváhou a potřebujete vybrat takové granule, které mu svým obsahem zajistí přísun všech potřebných vitamínů, minerálů a masa, které váš pes potřebuje? Vyzkoušejte chutné granule Brit Care Weight Loss Rabbit & Rice pro dosažení ideální hmotnosti.

Brit Care Weight Loss

Brit Care Weight Loss

Stejně jako my lidé, i psi mohou trpět v dospělosti nadváhou. Jestliže váš psí miláček není milovníkem různých sportů, nebo nemá dostatek prostoru pro aktivní život, pak je nutné přejít k dietním granulím. Brit Care Weight Loss Rabbit & Rice je vyrobeno z vysoce kvalitních surovin a pomáhá vašemu pejskovi s nadváhou nebo se sklony k nadváze, aby znovu získal ideální hmotnost. Obsahuje nízkou hladinu tuku a je bohaté na lehce stravitelné proteiny z králičího masa (36 %). Optimalizovaný obsah vlákniny zajistí vyvážené trávení a pocit sytosti. L-karnitin podporuje oxidativní štěpení mastných kyselin a aktivují látkovou výměnu. Tím receptura napomáhá tomu, aby Váš pejsek ztratil přebytečná kila a udržel si zdravou tělesnou hmotnost.

V granulích jsou obsaženy přírodní vitalizující látky, které účinně přispívají na redukci váhy. Ostropestřec má očistné, antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Omega-3 mastné kyseliny, chondroitin a glukosamin chrání klouby, chrupavky, šlachy a vazy, které jsou u psů s nadváhou často nadměrně namáhány. Bylinné extrakty, ovoce, vitamíny, minerální látky a stopové prvky mají pozitivní vliv na funkci orgánů a všeobecné blaho Vašeho zvířete.

Klady

  • superprémiové krmivo neobsahuje soju, hovězí, vepřové, pšenici a kukuřici
  • určené je pro psy s nadváhou nebo se sklony k nadváze
  • napomáhá v dosažení a udržení tělesné hmotnosti
  • nízký podíl tuku pomáhá udržet hmotnost
4/5 - (4 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *