Otestovali jsme Mystery Box od Superzoo.cz

SuperZoo mystery box

Dorazil nám balík od Superzoo.cz! Protože jsme věděli, že v něm budou produkty pro pejsky, přizvali jsme si na pomoc s rozbalováním a především zkoušením našeho čtyřnohého kamaráda Fitze. Balík nás překvapil svou velikostí a Fitz už od začátku tušil, že je tajemná zásilka určená především jemu. Nechtěl se od balíku hnout a nejraději by vše ihned ochutnal.

SuperZoo mystey box produkty

Mystery Box je jedním ze způsobů propagace produktů. Prodejce po domluvě se zájemcem pošle balíček s produkty vybranými zájemci na míru. Ten ale dopředu netuší, co vše dostane. Po obdržení Mystery Boxu produkty v něm vyzkouší, zhodnotí a zveřejní na ně recenzi.

Po otevření a vyndání obalového materiálu na nás jako první vyskočila plyšová pískací hračka ve tvaru donutu. Donut značky Dog Fantasy má průměr 23 cm a hodí se tedy spíše pro střední až velké psy. Na první pohled je jasné, že je produkt kvalitní a vypadá opravdu pěkně. Pískání, které se ozve po zmáčknutí, zaujme pozornost každého psíka. Hračka je navíc velmi jemná a příjemná na dotek – zkrátka ideální pro psí čumáček.

Jako další na nás v balíku čekaly psí dobroty. První z nich byly pamlsky z hovězího masa Rasco Premium. Ihned po otevření balení zaujaly Fitze svou vůní, která nebyla nepříjemná ani nám. Jednotlivé poloměkké kousky mají ideální velikost jako pamlsky při trénování nebo při procházce s pejskem. Jsou vhodné spíše pro malé rasy a dospělé jedince.

Další pochoutkou byly pamlsky Perrito Turkey Chunks. Jde o 100% přírodní kousky z krůtího masa sušené horkým vzduchem. Kromě krůtího masa navíc obsahují přírodní rostlinný glycerin. Tyto pamlsky jsou podle svého složení velmi zdravé a podle našeho hlavního ochutnávače Fitze jsou také velmi lahodné. Obsahují spoustu bílkovin a málo tuku, jsou také bez obilovin (grain free), barviv a GMO.

Poslední dobrotou, která na nás v balíku čekala, byly kolagenové proužky Rasco Premium Collagen Stripes. U této pochoutky projevil Fitz největší nadšení. Z nabídnutého proužku si ukousl pořádnou porci a utíkal se s ní schovat, aby se náhodou nemusel dělit. Kromě toho, že kolagenové proužky příjemně voní a zjevně chutnají opravdu dobře, jsou prospěšné psímu zdraví. Můžete je pořídit pejskovi jakéhokoliv plemene i věku. Forma tenkých podlouhlých proužků je velmi pohodlná na dávkování. Doporučená dávka je 1 kousek denně a protože pejskům očividně hodně chutná, budete muset zbytek balení pečlivě schovat.

V Mystery Boxu od Superzoo.cz jsme dostali také antiparazitikum IMMO Shield Line-on určené velkým psům. Tento přípravek obsahuje silikonový olej, který znehybní a zlikviduje klíšťata, blechy, vši a spoustu dalších otravných parazitů. Antiparazitikum je účinné po dobu 4 týdnů a je vhodné pro psy od 12 týdnů věku a o váze 30-50 kg. Balení obsahuje i 3 pipety pro přesné dávkování. Tento přípravek je zcela bezpečný také pro děti i kočky v domácnosti. I když jsme ho nevyzkoušeli, na nadcházející jarní období a procházky v přírodě se velmi hodí.

Mystery Box obsahoval také reklamní produkty od Superzoo.cz. Mezi nimi byl blok a propiska s logem Superzoo.cz a další tajemný balíček. Toho se Fitz okamžitě zmocnil a ihned ho začal rozbalovat. Asi tušil, že tam zase budou nějaké dobroty pro něj – a nemýlil se. Po psích piškotech ve tvaru mini kostiček se ihned zaprášilo. Miniaturní balení je úžasně praktické na cesty nebo na procházku s pejskem.

Pokud můžeme soudit podle reakcí našeho Fitze, tak jsou zaslané pamlsky od Superzoo.cz opravdu super. Pejsek z nich měl radost a hodně mu chutnaly. Plyšová hračka se líbila na pohled i nám a věříme, že udělá radost nejen některým pejskům, ale i jejich majitelům. Co nás trochu zamrzelo je velké množství obalového materiálu. Hned na začátku jsme z balíku vytáhli skoro 3 metry dlouhého hada z igelitových polštářků. Fitz se toho trochu bál a vzhledem k tomu, že v balíku nebylo nic křehkého, přijde nám to trochu zbytečné. Jinak ale chápeme, že se zaměstnanci Superzoo.cz opravdu snaží, aby jejich zákazníkům dorazilo vše v naprostém pořádku.

Produkty z Mystery Boxu od Superzoo.cz

Plysova_hracka_Dog_FantasyPlyšová hračka Dog Fantasy
Hračka z jemného plyše ve tvaru donutu je jemná a příjemná na dotek a po stlačení píská. Průměr hračky je 23 cm.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Pamlsky_Rasco_PremiumPamlsky Rasco Premium
Doplňkové krmivo pro psy obsahující 94 % hovězího masa 94%, 3 % kukuřičného škrobu 3%, 2 % glycerínu a 1 % sorbitolu.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Pamlsky_Perrito_Turkey_ChunksPamlsky Perrito Turkey Chunks
Přírodní kousky z krůtího masa, které neobsahují obiloviny, barviva, lepek ani GMO. Pamlsky jsou sušené horkým vzduchem.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Pamlsky_Rasco_Premium_Collagen_StripesPamlsky Rasco Premium Collagen Stripes
Pochoutka v podobě proužků obsahujících kolagen. Toto doplňkové krmivo je určené všem psím plemenům v každé fázi jejich života.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Antiparazitikum_IMMO_Shield_Line_on_BeapharAntiparazitikum IMMO Shield Line-on Beaphar
Antiparazitikum se silikonovým olejem, který zlikviduje vši, klíšťata, blechy, komáry, roztoče a další parazity. Účinnost 4 týdny.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *