Mystery Box II. od Superzoo.cz! Co jsme v něm našli?

SuperZoo mystery box II.

Minulé testování Mystery Boxu od Superzoo.cz nás moc bavilo a jsme proto rádi, že můžeme vyzkoušet i další záhadný balíček. Tentokrát nám s vybalováním pomáhali whipettí mladíci Kohi a Noor. Co na produkty od Superzoo.cz říkali?

Co je to Mystery Box? Jedná se o způsob propagace, kdy prodejce po domluvě pošle zájemci balíček s produkty. Zájemce se může s prodejcem domluvit na typu produktů či pro jakého mazlíčka by produkty chtěl. Nikdy ale dopředu neví, co přesně dostane. Produkty z Mystery Boxu zájemce vyzkouší, zhodnotí a uveřejní recenzi, která má pomoci při výběru ostatním zákazníkům.

Při minulém rozbalování nás trochu zarazilo větší množství obalového materiálu. Tentokrát nám od Superzoo.cz přišel balíček jen s minimem plastových vycpávek, za což moc děkujeme 🙂 Kohi A Noor, kteří nám při rozbalování Mystery Boxu asistovali, jsou docela jedlíci a nedokázali skrýt nadšení z vyndávaných pochoutek.

Jako první se nám do ruky dostalo sušené kuřecí maso od Ontario. Kousky jsou trochu větší, pamlsky se proto hodí spíše pro dospělé psy. My jsme je museli našim ještě štěňatům natrhat, což klukům nezabránilo se na ně vrhnout. Podle reakce soudíme, že jsou tyto pamlsky opravdu chutné, z uvedeného složení je jasné, že jde i o zdraví prospěšné dobroty.

Dále byly v Mystery Boxu dvě konzervy od Ontario: hovězí guláš s kuřecím masem a zeleninou a kuřecí kari s cizrnou. Konzervy jsou určené pro dospělé psy, takže jsme je s Kohi a Noorem nezkoušeli. Guláš z hovězího masa, srdcí, jater a plic, který obsahuje také kousky rajčat a papriky a tapioku a nudle, je skvělým zdrojem bílkovin a důležitých vitamínů i minerálů. Kari z kuřecího masa, srdíček a žaludku s rýží, kurkumou a koriandrem neobsahuje kromě rýže žádnou obilovinu a je proto ideální pro dospělé psy, kteří mají citlivé zažívání.

Kohi i Noor měli velkou radost také z přiložené masové tyčinky, kterou jsme jim zatím odložili na později. Jde ale o ideální balení na vyzkoušení nebo na cesty, když potřebujete mít po ruce nějakou dobrotu či odměnu. Tyčinka obsahuje až 90 % masa a je grain free, vyzkoušet navíc můžete různé příchutě.

Superzoo.cz nám do Mystery Boxu ještě přibalili zajímavou a velmi vtipnou hračku. Jde o textilní návlek na PET láhev, díky kterému vytvoříte jednoduchou psí hračku, se kterou si váš mazlíček vydrží hrát hodiny. Alespoň tak do vypadalo u nás – Kohi i Noor si s hračkou opravdu užili. A my také, jediný „problém“ této hračky může být její vyšší hlučnost, s tím už se ale musí počítat 🙂 V e-shopu si můžete vybrat hned z několika zvířecích motivů. My jsme dostali krávu.

Mystery Box měl ještě obsahovat vitamínové kapky Beaphar B-komplex. Ty jsou vhodné nejen pro psy, ale i pro kočky, hlodavce či okrasné ptáky. Vitamíny B přispívají ke zlepšení stavu srsti nebo peří a prospívají také zvířecímu metabolismu a nervovému systému. Kapky bohužel chyběly, což nás mrzí, protože se jedná o hodně zajímavý produkt, který určitě vyzkoušíme.

V balíčku jsme dále našli super placku Super Zoo CREW, což je skupina páníčků, kteří od Superzoo.cz dostávají Mystery Boxy. Děkujeme Superzoo.cz, že k ní můžeme patřit a těšíme se i s našimi psími asistenty na další balíčky!

Produkty z Mystery Boxu II od Superzoo.cz

Ontario_Snack_Dry_Chicken_JerkyOntario Snack Dry Chicken Jerky
Doplňkové krmivo pro psy v podobě sušených kuřecích prsou. Ideální jako pamlsky pro dospělé psy. Pořídit můžete cestovní 70g balení, nebo větší o obsahu 500 g.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Konzerva_Ontario_Culinary_Beef_GoulashKonzerva Ontario Culinary Beef Goulash
Kompletní krmivo pro dospělé psy s vybraným složením z hovězího masa, zeleniny, tapioky a nudlí. Vynikající zdroj železa, bílkovin a dalších minerálů i vitamínů.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Konzerva_Ontario_Culinary_Chickpea_Chicken_and_CurryKonzerva Ontario Culinary Chickpea, Chicken and Curry
Kompletní krmivo pro dospělé psy s lahodnou recepturou z kuřecího masa, manga, sladkých brambor, krevet a vývaru s rýží, koriandrem a kurkumou. Vhodné pro citlivé zažívání.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Tycinka_Ontario_Stick_for_dogs_VenisonTyčinka Ontario Stick for dogs Venison
Měkké tyčinky s 90% obsahem masa. Chutné doplňkové krmivo v praktickém balení, které je ideální jako odměna či pamlsek na procházky i delší cesty.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Hracka_Dog_Fantasy_SkinneeezHračka Dog Fantasy Skinneeez
Plyšový návlek na PET láhev ve tvaru krávy, se kterým jednoduše a rychle vytvoříte oblíbenou psí hračku, která je lehká i pevná zároveň. Délka: 60 cm.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Vitaminove_kapky_Beaphar_B_komplexVitaminové kapky Beaphar B-komplex
Skvělé doplňkové krmivo nejen pro psy, ale také kočky, hlodavce či ptáky. Pro podporu zdravé srsti, metabolismu a vyrovnaného nervového systému.
Přejít do obchoduRecenze obchodu
Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *