| |

Pořizujete si psa? Zásobte se pamlsky a hypoalergenními granulemi

Krmeni Psa

Pořizujete si právě pejska? Než si ho přinesete domů, zásobte se vším, co budete potřebovat. Díky tomu se u vás bude pejsek cítit příjemně, v bezpečí a rychle si zvykne na svůj nový domov. Kromě nezbytného vybavení, které se skládá z pelíšku, misek na krmivo a vodu, hraček, vodítka a dalších doplňků, nepodceňte ani dostatečnou zásobu kvalitních pamlsků a hypoalergenních granulí.

Pamlsky pro psy? Jedině v té nejlepší kvalitě

Jakmile se u vás pejsek rozkouká a začnete ho učit novým kouskům, ujistěte se, že máte po ruce pamlsky pro psy. Ale nejen tak ledajaké, nýbrž kvalitní, které jsou plné masa a mají šťavnatou konzistenci. Na takových pamlscích si totiž pochutnají i psí senioři, které si přivedete domů z útulku.

Jak používat pamlsky? Jako odměnu, motivaci i součást tréninku

Pamlsky můžete používat nejen jako odměnu za nový trik, který se pejsek naučí, ale lze je ukrýt i do interaktivních psích hraček. Dalším způsobem toho, jak pamlsek pro pejska využít, je motivace při tréninku. Když k sobě pejska zavoláte, odměníte jej pamlskem. Čím dříve ho to naučíte, tím dříve k vám pejsek na zavolání přiběhne, ať už budete kdekoliv.

Proč mít v zásobě hypoalergenní granule

Ať už je váš psí kamarád štěnětem nebo dospělým psem, rozhodně není na škodu, když do jeho pravidelného jídelníčku občas zařadíte i hypoalergenní granule pro psy. Ty jsou totiž složeny jen z těch nejkvalitnějších surovin a nezpůsobují pejskům žádné zažívací potíže.Díky hypoalergenním granulím budou zapáchající psí větry minulostí a trávicí soustava psa bude v perfektním stavu.

Zásobte se vším, co bude pejsek ke štěstí potřebovat. Kromě místa na spaní a lenošení, dostatku hraček i misek, nepodceňujte ani dostatečnou zásobu kvalitního krmiva, psích pamlsků a speciálních hypoalergenních granulí.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *