Pilulka.cz: recenze a zkušenosti

Pilulka.cz logo

Pilulka.cz je internetová lékárna, kde pořídíte nejen léky, ale také doplňky stravy, sportovní výživu, potřeby pro dítě či veterinární přípravky a další chovatelské potřeby. Zákazníci mohou nakupovat on-line přes internetový obchod, nebo využít kamenné lékárny, kterých je po celé České republice více než 140. Pražským zákazníkům navíc jejich zboží doručují vlastní Pilulka Auta. Internetový obchod Pilulka.cz je držitelem řady ocenění (mj. nejvíc inovativní a originální internetový obchod) stejně jako společnost, která jej provozuje (nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě).

Pilulka.cz e-shop

​„Lepší život.“

​Sortiment

V sekci Veterina v internetovém obchodě Pilulka.cz pořídíte produkty určené psům a kočkám jako jsou antiparazitika, veterinární doplňky stravy, veterinární kosmetiku či krmivo včetně krmiva speciálního. Psům zde můžete koupit kloubní a další veterinární přípravky, obojky i obojky proti klíšťatům nebo psí kosmetiku včetně speciálních šamponů pro psy. V potřebách pro kočky najdete obojky proti klíšťatům, pipety proti klíšťatům a kosmetiku pro kočky i šampony pro kočky. Nabízené produkty jsou určené pro prevenci i jako podpora léčby některých zdravotních komplikací. Produkty si můžete filtrovat podle svého oblíbeného výrobce nebo značky. Všechny nabízené chovatelské potřeby pro psy a kočky najdete seřazené pod těmito kategoriemi:

  • Potřeby pro psy
  • Potřeby pro kočky
  • Antiparazitika
  • Veterinární doplňky stravy
  • Veterinární kosmetika
  • Krmivo
  • Speciální krmivo

​Základní informace (o platbě a dopravě)

Možnosti platbyMožnosti dopravy
on-line kartouČeská pošta (Balík Do ruky)
bankovní převod v CZKČeská pošta (Balík Na poštu)
hotově při odběruPPL
kartou při odběruGLS
dobírkaWE|DO
PilulkaBox
Pilulka Auto (pouze Praha)
osobní odběr - výdejní místa Pilulka.cz
osobní odběr - výdejní místa Zasilkovna.cz
osobní odběr - výdejní místa Balikovna.cz

​Hodnocení a recenze

Zákazníci, kteří nakoupili v internetovém obchodě Pilulka.cz, jsou nejčastěji spokojení s rychlostí doručení, širokým výběrem zboží a také příznivými cenami. Rovněž komunikace obchodu v případě zodpovídání dotazů či řešení reklamací a jiných problémů je hodnocena velmi pozitivně. Internetový obchod je velkou částí zákazníků hodnocen jako spolehlivý.

Pilulka.cz Heureka

Někteří zákazníci nejsou spokojení s délkou doručení či s obdrženým zbožím. Internetový obchod se snaží být velmi aktivní v komunikaci a zákazníky o stavu jejich objednávky pravidelně informovat. V případě problémů se jim vždy snaží maximálně vyjít vstříc.

​Proč zde nakoupit

​Kontakty

Adresa (sídlo):

Pilulka Lékárny a.s., Drahobejlova 1073/36, Praha 9 - Libeň, 190 00

Adresa (reklamace):

Pilulka Lékárny a.s., U Tabulky 3019, Praha - Horní Počernice, 193 00

Telefon:

+420 222 703 000 (pracovní dny 8-18 h)

E-mail:

[email protected]

Facebook:

Pilulka.cz

Instagram:

pilulkacz

YouTube:

Zákaznická Podpora Pilulka

Twitter:

Pilulka.cz

Web:

www.pilulka.cz

​Užitečné odkazy

​Vaše zkušenosti

Nakoupili jste v internetovém obchodě Pilulka.cz? Podělte se s námi a ostatními čtenáři o své zkušenosti dole v komentářích!

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *