Hledáte ocenění pro psí výstavy? Vyzkoušejte ta akrylátová a dřevěná!

Mdlrmaxm53[1]

Stejně jako lidé, tak i psí mazlíčci si potrpí na oceňování jejich úspěchů na různých soutěžích a výstavách. Ať už tedy váš pes zvítězil v agility nebo v soutěži psí krásy, tak nezůstaňte pouze u ocenění ve formě pamlsků. Dopřejte pejskovi i něco navíc – stylový pohár či medaili. Ta jemu i vám bude navždy připomínat onen slavný okamžik. 

Akrylátová a dřevěná ocenění se navíc pochopitelně hodí nejenom pro páníčky, ale i pro organizátory psích výstav. Díky nim totiž získáte jedinečný dar, jenž se hodí jakožto odměna těm nejúspěšnějším pejskům. 

Akrylátové trofeje a medaile

Poháry vyráběné z akrylátu se vyznačují vysokou kvalitou za přijatelnou cenu. Tyto cenově dostupné poháry pro psy a kynologii jsou dále charakteristické i svým elegantním a unikátním designem. Tomu vždy vládne tematický a stylový potisk, například psí tlapky. Navíc existuje i možnost potisku na míru, tudíž na trofeji se může objevit klidně i portrét vašeho mazlíčka.

Actc3[1]
Acbtm47[1]
Apladm1[1]
Akecc002m8[1]

Stejně tak skvělým oceněním jsou akrylátové medaile, které jsou dostupné v celé řadě různých průměrů a barev – rozhodně tedy nemusíte zůstat u obvyklé zlaté, stříbrné či bronzové. Naopak můžete vsadit na svěží modrou či červenou medaili. I na medaili z akrylátu je možnost přidat vlastní UV potisk.

Mdlrmaxm53[1]
Med7[1]
Med8[1]

Dřevěné trofeje a medaile

Skvělou alternativou k akrylátovým trofejím jsou ty dřevěné – přesněji řečeno zejména dřevěné medaile z březových překližek. Ty jsou rovněž dostupné s tematickými motivy a v nepřeberné paletě různých velikostí. Navíc obsahují i místo pro kovový štítek se jménem psa či dané výstavy.

Sortiment psích ocenění s unikátním designem a možností jejich výroby na míru v neposlední řadě doplňují ještě dřevěné medaile. Ty jsou dodávány i včetně krásné stuhy a vámi vysněným nápisem na zadní straně medaile.

Kompletní nabídku naleznete na prodejnách a v e-shopu společnosti Pohary-Bauer.cz.

Crt20002tlapka[1]
Wpp002m29[1]
5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *